Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem bírja az egy ejszakas kalandokat? En speciel az az emócionalis alkat vagyok. Meg brutal teljesitmeny kenyszeres. Igy elso alkalommal mindig perfomance issuek vannak.

Figyelt kérdés
Az osszes baratnomnek volt eddig orgazmusa. Kivetel egynek nem, de annak alapbol nem volt sohasem. Csak amugy tok kiprobalnek egy ilyet. Csak nem tudom, hogy lehetne a kezdeti stresszt lenyomni. A verfarok ellensege a stressz. 😀😂 alkohol nem johet szoba. Csak szetgyepalja a libidomat. Ti hogy szoktatok ezt lekuzdeni. Minimal selejtesnek erzem magam, hogy nem vagyok az az alfahim.

2020. aug. 22. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat az ékezetek hiányáért! 😢
2020. aug. 22. 10:15
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
42%

Hàt figyi, szerintem még fiatal lehetsz, ha ennyit stresszelsz egy dugàson.


Egyszerűen azt kellfelfogni, hogy az élvezetért csinàlod. Elsősorban a sajàtodért, a végén meg csak annyit mondasz a csajnak, hogy: "Neked is ugyanannyi időd volt!".

2020. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as Ez PRO komment volt. Am sajnos 89-es vagyok. Csak most lett vége egy hosszú kapcsolatomnak. És brutálisan feléledt bennem a vágy, hogy legyen akár friends with benefits kapcsolatom, vagy az eredeti egyéjszakás felállás, ahol kiélem a szexualitásomat. Eddig mindig a jófiút játszottam...Csak ez szegényes szexuális kultúrával jár. Szopóálarc, hogy ilyenkor jött ez rám...jobb lett volna a 20-as éveimben tolni ezeket, aztán egy pár barátnőmet megcsalni akkor, úgyis az első pár kapcsolat halálra van ítélve mindig a - kivétel, ha falun laksz és vallásos vagy...kicsit mamlasznak érzem magam. 😢😀
2020. aug. 22. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem görcsölsz rajta, jönni fognak a kalandok. Tudom most nehéz kimozdulni de azért most ne maradj otthon. Én ha összejött egy kaland egy lánnyal, akkor sosem úgy álltam hozzá hogy egy éjszaka lesz csak akkor ha ő az elején megmondta. Sajnos voltak dolgaim akár megcsalás és hasonlóak de lehet hogy kipróbáltam hogy milyen nem jófiúnak lenni, de most minden ilyesmit oda adnám ha lenne egy párkapcsolatom vagy az exem vissza jönne. Hidd el egy idő után úgy elő jön a lelki ismeret főleg ha egyedül van az ember hogy az nem kellemes. Én azt mondom próbálkozz és ha ott a helyzet a nő tudni fogja hogy stresszelsz, mert nagyon jó radarjaik vannak erre és ha normális és kettesben vagytok, segíteni fog hiszen valamiért szimpatikusnak tart és ő is jót akar magának és élvezni szeretné veled a találkozást.
2020. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!