Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog az ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az ha nekem nem tetszik a punci kinézete?

Figyelt kérdés

Annyira nem érdekel az hogy meglássak egy meztelen lányt. Max ha nagyon tetszik, akkor kíváncsi vagyok a puncijára. De amúgy annyira nem vonz látványra. Meg nyalni sem nagyon szeretem, de azt ha benne vagyok azt nagyon.

Viszont ha látok egy olyan fiút aki szerintem jól néz ki, és lennék a helyében akkor neki pl érdekel az hogy milyen a farka. Tudom eléggé bu_is. De a lányok tetszenek, és csak lányt tudnék szeretni. Meg később persze családot is.


De nem tudom azt hogy ez mennyire normális, hogy ilyen gondolataim vannak.


2020. aug. 22. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Kár volt ennyit írni Két szó elég lett volna "búzi vagyok"
2020. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem normális, én ugyanígy vagyok, csak lányban, és a pénisz látványáért nem vagyok oda, illetve nem is szeretek szopni.
2020. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Rossz kategória

Homoszexualitás

2020. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
#2-hoz hasonloan vagyok en is. Alapjaban nem tetszik a penisz (se a punci). Viszont ha valakihez vonzodok akkor attraktivnak talalom egeszben. Ez nem azt jelenti, hogy tetszik a penisze, de csunyanak se latom.
2020. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Életkort, miért nem írtatok?

Attól, hogy nem izgató egy szűz számára az ellenkező nem intim része, még nem jelent homoszexualitást. Az ismeretlentől általában tartunk. Ha belenevelt gátlások, prűdség is társul a tapasztatlansághoz, akkor még inkább kialakulhat egy ilyen helyzet. Sok fiatal elsősorban baráti kapcsolatot keres, majd romantikusat, a testiség így hátrébb kerül a fontossági rangsorban. Az ismeretlent, miért is sorolná előrébb a már ismerős érzésekkel szemben?

Aki nem faék egyszerűségű lélek, annak vannak érzései, gondolatai, melyeket előtérbe helyez még a szexben is. Alapvetően nem is a nemi szerhez kell vonzódni, hanem a másik emberhez. Akit kedvelünk, netalán szeretünk, avval jó dolog a testiség is, a kölcsönös öröm okozása.


A kérdezőnél, az azonos neműek intim testrészének látványi izgalma már valóban újabb kérdéseket vet fel. Latens homoszexualitás is állhat mögötte. A belenevelt férfi - nő kapcsolat, a házasság, a család tovább örökítése és ennek elvárása a rokonságtól, a társadalmi normák eredményezhetik a megfelelési kényszert, ami elfojtott vágyakhoz vezet. A lányokat kedvelem, családot is szeretnék, de ... nem vonzanak a nők, ellenben a férfiak...

2020. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Minimum bixes vagy, vagy homo csak még nem láttad be.

A heterókat sem maga a punci izgatja fel, hanem maga a női test látványa, érzése. Ha téged nem izgat fel egy női test, de egy darab pénisz igen, akkor sejtheted mi van.

2020. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyere össze egy transzival. Úgy nèz ki, mint egy nő, csak farokkal.
2020. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2021. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha heteró lennél, akkor már úgy 12 éves korod óta a csajok pinája lenne számodra a legérdekesebb, meg hogy oda a farkad betedd.
2023. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!