Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg a paromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a paromnak hogy szeretem a kemény durva szexet?

Figyelt kérdés

Túlságosan kinos..komoly párkapcsolatban vagyunk kb fél éve..viszont megtudta h volt reszem durva szexben az exemmel..jobban elvezem mint a lassút es legalabb megvan az orgazmus is..meg valaki van ezzrl igy?

Fojtogtas,pofozas,úgy hogy q férfi vegye at az irányítást teljesen falra felnyomás is...mivel tudja h ezek közül volt ilyen szexben részem az exemmel nem csk lenez hanem nemis tudja hohy en erre indulok be stb azt mondta remeli nem szakitok vele ha o nem fog velem ilyeneket csinálni..eléggé kinos volt föleg h nem merem elmondanu neki ezt a vágyat..Lassu szeretkezest is szeretem de sajnos nem tudok elmenni úgy (no vagyok es igy nehezebb id)hogyan vegyem rá hogy ezt kielégítse nálam akar rendszeresen is?milyen jeleket adjak neki stb?


2020. aug. 24. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz nyíltan beszélni vele, akkor az a párkapcsolat mégsem komoly.
2020. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: kérdezd meg a véleményét. Hogy mit gondol azokról az emberekről, akik úgy szeretik.
2020. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Laci figyelj, szeretem a kemény durva szexet.
2020. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Drágám kefélj meg úgy, mintha nem lenne holnap"
2020. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp nem tudod vele szóban megbeszélni ezt, akkor esetleg próbáld meg rávezetni. Pld. húzd a kezét a nyakadhoz
2020. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves "komoly" párkapcsolat amiben nem mersz olyanról beszélni ami neked örömet szerez? Valahogy ezek ütik egymást szerintem. Eksön elején súgd a fülébe, hogy b*ssz meg, de durván!
2020. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy azt szeretnéd, hogy orba szájba
2020. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő már elég egyértelműen jelezte, hogy ilyesmiben nem óhajt részt venni.
2020. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már tud róla, azt is hogy szereted, volt is rá reakciója, had idézzelek "azt mondta remeli nem szakitok vele ha o nem fog velem ilyeneket csinálni".

Nincs mit ezen ragozni, te erre vágysz ő meg nem tudja megadni. Beszélgessetek róla és utána eldöntöd mitévő legyél (lemondasz a vágyadról - mondjuk nem igazán lehet), vagy...

2020. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy velem jártál? KB így mondd el, ahogy most leírtad.
2020. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!