Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen van sikerük az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van sikerük az izmukkal büszkélkedő,kigyúrt férfiaknak vagy ott is igénylik a nők az udvarlast?

Figyelt kérdés

Tinderen sok olyan profil van ahol már szinte a selyemfiu kategóriát súrolja sok egyed.

Félmeztelenül pózolnak és a kigyúrt hasizmukat mutogatják.

Ez bejön sok csajnak a tinderen?

Ezek a férfiak sok csajt ágyba tudnak csábítani vagy taszító hogy egyből a szexre térnek?


2020. aug. 25. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Az még édes kevés hogy van egy kidolgozott teste. Ha egyből azzal nyit hogy "szia, alkalmi szexbe benne lennél?" az már alapból kuka.
2020. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejön bizony.
2020. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De, pontosan elég ennyi. "szia, alkalmi szexbe benne lennél?" is pont elég jó, sőt, az az őszinte, ha tényleg alkalmit keresel. Nagyon sok lány húz minket jobbra, és senkit nem érdekel, hogy az #1-esék nemet mondanak, sok lány viszont azt mondja, hogy igen. Kész. Aztán ha az ágyban is jó vagy, akkor lesz bőven visszajáró is.

A Tinder egy szexpartnerkereső, nyilván sok nő (és férfi) abban az illúzióban él, hogy ott lehet szerelmet találni. Hát ha úgy vesszük, akkor rosszlányokon is lehet találni, prostikba is estek már bele, de szerintem nem ebből kellene kiindulni.

2020. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 ez most tapasztalat? sok nő volt aki így gondolkodik a tinderen, kb számot is írnál. csak mert ha 3 találkából szűrted le ez az nem olyan súlyú mint ha 50 nő tapasztalatára építesz
2020. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 de nem is voltam fent pár hétnél tovább, mert nem volt rá szükségem, volt néhány alkalmi és 1 lánnyal utána rendszeresen összejártam. Már egy ideje nem tinderen lógok. Ha éveken keresztül tindereztem volna, akkor lehetne 5 helyett 50 vagy 500 nő is, nem tudom, de az a tapasztalatom, hogy nem nehéz ott alkalmit összeszedni.
2020. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 köszi, akkor majd kipróbálom
2020. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akinek a selyemfiú kategória visszataszító az eleve nem húzza jobbra... aki meg jobbra húzza és kőbunkó a fickó annak sehol nem terem babér. Az egy dolog, hogy alkalmi szex, de a tuskókat arra sem szeretik a nők.
2020. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!