Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annak ellenére hogy ez gyermek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak ellenére hogy ez gyermekkorunkban történt, jelenthetett vonzalmat?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel kis általános iskolás korunkban lettem jóban. Mindennap mellém ült meg jött beszélgetni. Igaz, hogy akkor még 10-11 évesek voltunk, de egyszer szexjelet mutatott nekem (2 ujjával kört formázott és abba dugdosta a másik ujját), közben huncutul mosolygott rám. És egyszer mikor osztállyal mentünk valahova akkor út közben fogta a kezem. Mikor idősebben voltunk, már nem volt ilyen, kkor kedves volt velem, de ugyanúgy mindig kereste a társaságom. Nézegetett órán, beszélgetés közben a melleimet is. A kiskori dolgainknak befolyása lehetett a későbbiekre? Vagyis tetszhettem neki?



19/L



2020. aug. 25. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
:D szóval 10 éves kisgyerekként tetszhettél e neki. Lehet. Ez nem jelent semmit. Azt hogy kis jeleket mutatott, lehet nem is tudta mit jelent csak látta valahol és utánozta :D azért ennyi idő elteltevel nem mindegy?
2020. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Igen, jól látod, a gyermek és pubertás kori emlékek, környezeti hatások határozzák meg a (mag)személyiséget. Mondjuk a családnak, az egyéb környezeti hatásoknak nagyobb hatása van rá mint hogy az egyik osztálytársad dugás jelet mutatott, vagy meghúzta oviban a hajad.

Az hogy ezek az emlékek ennyire intenzíven rögzültek benned oka van - de a többi ok a személyiségedben, az abban az életkorban téged ért hatások összességének az eredménye.


Egyébként mi is a pontos kérdésed??? Hogy azért tetszik-e neked most a pasi, mert gyerekkorodban tetszettél neki, vagy mit is akarsz kérdezni??? :o

2020. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:
Nyilván tetszettél neki, nem is értem, ezt miért kérdőjelezed meg.
2020. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!