Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha nudista strandon két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha nudista strandon két nő ismerősömmel voltam és felállt a farkam?

Figyelt kérdés
Két nővel voltam nudista strandon.Amikor odaértünk levetkőztünk,nekem egyből felállt a farkam.Nekik úgy vettem észre mintha tetszene.mert eléggé mosolyogtak.Utána még később is felállt egyszer amikor az egyik nagyon közel hajolt hozzám. Ez ciki vagy nincs vele semmi probléma? 29F
2020. aug. 25. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Semmi gond nincs vele. Te férfiból vagy és mint azt tudjuk a férfiaknak a nőkre áll fel a farka. Ez teljesen normális. De amúgy hol találtál nudista strandot?
2020. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem az. Előfordul az ilyen.
2020. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt álmodtad nem?
2020. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 StevenUp ***** válasza:

tegnap 23:01


Délegyházán van egy frankó hely erre

2020. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
29 évesen te vagy a ciki.
2020. aug. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
irányíccsad! :D két csével!
2020. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez tényleg megtörtént volna, nem írod ki ezt az ostoba kérdést. Nudista strandra járók közül a kutyát nem hoz lázba egy keménykedő kukac, mert már kb 100x látott olyat.
2020. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nudista strandon nem illik semmi szexuális tartalmút tenni. Ha áll a farkad, takard el.

Másrészt meg az ember nem megy csak úgy két nőismerésével nudista strandra.. kivéve, ha az anyukád, és a nagymamád voltak.

Szóval nem kerek a történeted! :)

2022. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!