Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nyitott kapcsolatban mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott kapcsolatban mit éreznél, ha a párod megkérne h takarítsd ki a lakást, ő meg elmenne addig bulizni és szexelni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én a nyitott kapcsolatot nem értem. Mármint nem a fogalmat, azt olvastam, hallottam már.

Megalázva érezném magam, és nem a takarítás miatt.

2020. aug. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Oké, megcsinálnám, de cserébe kérném, hogy a buli végén játszunk domináns lábfétises dolgokat, szerepjátékokat. Valamit valamiért. (F)
2020. aug. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem élnék nyitott kapcsolatban!

Hol itt a férfiasság, önérzet, önbecsülés?

14 év után váltam el, 2 imádott gyermekem van akiket majd minden nap meglátogattam, vittem-hoztam Őket, szépen megbeszélve váltunk el közös szülői felügyeletet kérve!

Szóval ne jöjjön nekem senki azzal, hogy de összeköt...

Semmi nem köt össze, max. az önbecsülés hiánya!

2020. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy nyitott kapcsolatba az fér bele amit a felek megbeszélnek. Nálatok viszont némi féltékenység kezd ébredezni... lehet át kellene ismét beszélnetek a dolgot, ne nekünk panaszkodj hanem neki mond el hogy ez így neked nem frankó.

A házimunka megosztása külön "fejezet" egy jó kapcsolatban közösen szokták csinálni, illetve mindenkinek megvan a saját része. Amúgy meg ha nem akarod megcsinálni akkor közöld, okés menj, de takarítás helyett akkor én meg ma este swingerbe megyek 😃

2020. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk arra kért engem, hogy vigyem a szallodahoz ahol a másik pasi várta. Majd mikor végeztek uttana kellet mennem
2020. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!