Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Durvább BDSM büntetések?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durvább BDSM büntetések?

Figyelt kérdés
Férfi alárendelttel

2020. aug. 26. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Itt mi is a kérdés? Ötleteket vársz?
2020. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen
2020. aug. 26. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
ha nem megy, akkor nem kell erőltetni, mert a végén még csak hülyeséget csináltok
2020. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Rossz a kérdés... most erre akarsz recskázni, vagy ennyire bizonytalan vagy domináns félként magadban, s ennyire nem ismered a partnered vágyait? Valószínűleg az első verzió igaz, de ha az utolsó verzió forog fent akkor az a legrosszabb...
2020. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem nevezném extrémnek, de azért eléggé durva szerintem ez is. Egyik ismerősöm dominához jár, hozzátenném házas emberről van szó. Egyik nap nem jött be dolgozni, gondolom felhívom megkérdezem hogy mi van vele mert mindig szólni szokott nekem vagy a műszakvezetőnek ha valamiért nem jön. Elhívott a szülei házához hogy beszélgessünk, és ott látom hogy az egész feje csupaszra van borotválva. Haj, és a szemöldökei is. Elmondta hogy amikor dominánál volt akkor elfelejtette kikapcsolni a telefonját, és a kisfia hívta. Hívási kép volt beállítva. Ott derült ki hogy a dominának hazudott, amikor azt mondta nincs senkije. Az úrnője pedig olyan hogy nem akar drámát családtagokkal, ha esetleg a férj lebukik, akkor ne zaklassák már őt is. Ugye a pali le volt kötözve, és ekkor került elő a borotva is... De talán meg is érdemelte. Nem sajnálom a hülyéket. :/
2020. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk exem lovaglópálcával adott a nunámra, de nyilván élveztem szóval nem tudom számít-e

23L

2020. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
6-os, szóval már csak exed? :D
2020. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

7: Az ex érdekel, vagy a 6-os?

6: Privi halmok 3... 2... 1... :) (Én nem írtam.)

2020. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a 6-os, hetero férfi lévén... és kifejezetten szeretem a kicsit (vagy esetleg nagyon) mazo nőket. :D
2020. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyömbér szárát pucold meg és dugd fel a sejhajába, s lehetőleg előtte kötözd össze a kezét hogy ne tudja kihúzni. Pár perc és kifejti hatását, régen ez konkrét kínzó eszköz volt :) Figging a neve egyébként, de kevés tartalmat találni róla a neten.
2020. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!