Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex után néhány nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után néhány nappal kicsit fáj az alhasam, ez normális?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, tapasztalt fiúval feküdtem le először, nagyon szeretjük egymást érzelmi problémákra nem gyanakszom, teljesen el tudtam engedni magam. Szex közben hüvelyemben pici fájdalmat éreztem, kicsit vaskosabb a barátom, mint a megszokott. A barátom azt mondta, ha fáj hagyjuk abba inkább, így is tettünk. Egyébként semmi más nem történt, utána közvetlenül nem fájt semmi, óvszert használtunk. Viszont másnap délután és a következő két napban (3 napja voltunk együtt), enyhe alhasi fájdalmat érzek. Kicsit olyan mint a menstruációs görcs és a puffadás keveréke. Nem borzasztó, de azért érdekelne, hogy ez első együttlét után ez normális-e vagy sem? Menstruációm még másfél hét múlva esedékes csak. Normális válaszokat megköszönöm!

2020. aug. 26. 19:27
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
igen az majd hozzá szoksz
2020. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg semmi köze a szexhez az alhasi fájdalmadnak. Egyébként azt nem értem, hogy "kicsit vaskosabb a barátom, mint a megszokott", miközben azt mondod, ő az első :D
2020. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

"kicsit vaskosabb a barátom, mint a megszokott"😁😁😁

Elszólta magát a kis ribi😂😂

2020. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Abu.i😆
2020. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Standard óvszer nem jó rá, ennyit takar a vaskosabb kifejezés. A borzasztóan értelmes hozzászólásokhoz pedig csak gratulálni tudok, hasznos tagjai vagytok a társadalomnak. A valóban értelmeseket meg köszi szépen.
2020. aug. 26. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt az első alkalom után.
2020. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Istenem! Nem látok a könnyektől, annyira elkapott a röhögőgörcs ezektől a válaszoktól! :-)


Nem tudom kik vagytok, de hatalmas arcok lehettek!


Brutális, még egyszer el kell olvasnom... :-)

2020. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!