Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma vesztettem el a szüzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vesztettem el a szüzességemet és nagyon fáj az alhasam, ez normális?

Figyelt kérdés
Védekeztünk rendesen,nem történt semmi "baleset"...csak aggodok kicsit a hasfajas miatt

#szex #szüzesség #hasfájás #szuzessegelvesztese
2017. okt. 22. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem fájt, nem tudom nálad miért van ez. Ha keddig nem lesz jobb, szerintem menj nőgyógyászhoz. Lehet h van vmi betegséged csak nem tudsz róla, de az is lehet h nincs semmi baj. Ő többet tudna mondani.
2017. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, én is igy voltam, de két nap mulva elmult és azóta sem volt ilyen problémám.
2017. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi van, nekem is volt ilyen, és nem is szüzesség elvesztésesnél, csak lett egy partnerem akit sokkal szélesebb mérettel áldottak meg...az első együttlét után másnap egész nap fájt az alhasam, de barátnőm elmagyarázta, hogy ilyenkor csak az van h a kitágult hüvely igyekszik visszaállni eredeti állapotába...szóval tulajdonképp az izomösszehúzódás az, ami fáj ;)
2017. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Már nő a kis alien. :D
2017. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Méhnyakzuzodas lehetett.
2019. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom hogy későn válaszolok, de lehet hogy megnyomta a mehed, azért faj
2020. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!