Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a kövèr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kövèr pasiknak, kicsi a pèniszük.? Lànyok/nők tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Én csak vékony srácokkal jövök össze, pont ez miatt.
2020. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert a pénisz körül is rakódik le zsír, így rövidebbnek hat. Ha lefogyna nagyobb lenne.
2020. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyrészt takarja a zsírréteg nekik, sok centit is elvehet. Másrészt fel sem áll nekik rendesen sokszor, mivel nem túl egészségesek. Volt egy túlsúlyos haverom, cukorbeteg, asztmás, miegymás. A vágyat érezte hogy ki kell verje, de úgy, hogy teljesen puha volt a farka elélvezésnél is, és 2 ujjal tudta fogni, olyan kicsi volt. Elmesélte nekem mert kétségbe volt esve. Mai napig szűz szerintem.
2020. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
VOltam köver pasival jóval 20cm fölött volt...
2020. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem feküdnék le kövér pasival, nem tudnék vonzódni hozzájuk.

A hasi zsír vesz el pár centit.

2020. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Attól hogy x kg-t felszed valaki még nem fog rövidülni a pélója. Az viszont igaz, hogy a hasi (szeméremdombi) zsír miatt ha valaki nagyon kövér pár cm-t le tud venni belőle.

Egyébiránt semmi köze a testtömegnek, magasságnak, kéz-láb-fül stb. méretnek a péniszmérethez. Ahogy a nők esetében sem függ össze a hüvely feszessége a magassággal, testsúllyal.

2020. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fura, az anonim egy idős bácsi, milyen választ adott???? Besz@rás...én szégyellném magam! Nem fura, h. kicsi vkiknek a péniszük, és nem kisebb mint másé, csak genetika kérdése.
2020. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az emberi szem is rendkívül könnyen becsapható. Ugyanaz az obektum
2020. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
*Bocs. Az emberi szem is rendkívül könnyen becsapható. Ugyanaz az objektum más méretet mutat, ha más a háttér.
2020. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miquel igazad van, valóban más, és ha a kisöreg nem fekszik le kövérebb azonos neművel per.pill...mer más esetben igen, akkor nem tudja, hogy nagyon is jó kövér palikkal, és nem a méret a lényeg!
2020. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!