Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nektek mekkora az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek mekkora az idealis peniszmeret? Mekkoraval volt eddig tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Sokkal volt tapasztalatom,nevezz sztereotíp csajnak de nálam az ideális a 18-20cm

(Nem kérek priviket)

30/N

2017. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Megint egy farokméregetős kérdés... hányszor kell még elmondani hogy a nőknek nem ez számít, hanem a belső értékek... bőrülés, klíma legyen...
2017. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak azexpartner keresőn láttam hogy minimum 20 centis pasik keressenek,valahogy a rendes csajoknak nem ez a legfontosabb,ha meg igen akkor ez van
2017. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nincs olyan, hogy ideális péniszméret. Igazán naggyal is volt már dolgom, és jóval kisebbel is. Ha valaki tudja használni, nem számít a mérete. Nagy farokkal is lehet valaki bénácska, kis pénisszel is lehet valaki szexisten. 19/L
2017. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó,ez hülyeség,ha nem bírja kitölteni a hüvelyt,hadonászhat 12 cm-el,ki-be húzogatni különböző intenzitással meg bármilyen retardált tudja,legalább is nekem ez a tapasztalatom(a sok bunkó nyugodtan r*b*ncozzon,nem érdekel,első voltam)
2017. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös


neked mekkora a hüvelyed ?

2017. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Ideális? 20-22 centi de sajnos elég ritka

Jó? 18 centi, szerencsére ez mar elég gyakori

Még éppenhogy elmegy: 16 centi, sajnos ebből is túl sok van

15 alatt tul kicsi, bár ne lenne ilyen mini méretből annyi, vagy legalább ne próbálkoznának be folyton..

2017. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

7-es


Minden nőnek így kellene írnia, mert őnekik is ez kell.

Nem értem mit kamuznak egy anonim oldalon össze-vissza...


Akinek 15 és alatta van az maradjon egyedül szerintem

2017. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 te ezeket a nereteket merted vagy szemre mondod? Vagy a pasik mondtak h mekkora van nekik?
2017. máj. 19. 11:10
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

A pasik mondták,de szemre is meg lehet állapítani nyagjából:)

(Első)

2017. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!