Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a rosszabb,ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a rosszabb,ha a pasi 2 perc alatt elélvez vagy ha 1 óra alatt sem tud elélvezni?

Figyelt kérdés

Velem már előfordult hogy 1 óra alatt sem tudtam elélvezni,de a csajnak többször is sikerült eljutnia a csúcsra ez idő alatt.

Szóval nektek melyik rosszabb,ha 2 perc alatt elélvez a pasi vagy ha 1 óra alatt sem tud elélvezni?


2020. aug. 28. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő rossz. Ha két perc alatt elmegy akkor nem tudok kielégülni, ha pedig túl sokáig bírja az egy idő után fájdalmas lesz és kiszáradok.
2020. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a pasi 2 perc alatt elmegy az csak a fizetős csajoknak jó. Egy normál nő szeretné élvezni a szexet és igen több kell 2 percnél. De ha elmész 2 perc alatt nem tragédia csak foglalkozz utána a partnereddel ha már megtisztlt vele hogy veled van.

Az 1 óra lélektelen reszelő dugás sem túl élvezetes ha nem jár örömmel. Bár mondod a partnered többször elment ami szerintem jó lehetett neki.

Mégis ha 1 óráig nem tudsz elsülni egy punciban az sem teljesen normális, szerimtem. Nem bántásból,

ja ezt pasiként írtam, érdekel, mit írnak a nők,

2020. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se lenne jó.

Ha egy órán keresztül próbálna valaki folyamatosan szexelni, a hüvelyem iszonyat kidörzsölődne és fájna. Mintha egy pontban dörzsölné valaki egy pontban a kezed, nem esne jól, a bőr is kikészülne, nemhogy a hüvely fala.

2020. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan ami elég hosszúra nyúlt és untam, mint a fene. De de nem is olyan régen szintén volt egy hosszabb menet (mással) és élveztem minden percét. Úgyhogy ezt sem lehet ennyire leegyszerűsíteni és általánosítani.
2020. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az arany középút: azaz addig és úgy ahogy a partnered kívánja. Ha 1 óráig és "bírod" is akkor annyi ideig, ha fél óra múlva elkezd száradni, már nem olyan jó neki, akkor meg félóra. A szexnek nincs előre meghatározott, kőbe vésett időtartama, addig kell csinálni amíg mindkét félnek jó.

Mondjuk a 2 perc...hááááát... ha újra támadóállásba állsz hamar akkor nem gond - de addig is kényeztesd a partnered hogy ne legyen üresjárat.

2020. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Én a hosszú, kiadós szexet szeretem, így 2 perces pasi nálam bajban lenne.

Ha 1 óra alatt tud csak elélvezni, na az nekem való 😁

2020. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább a hosszabb. :D
2020. aug. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Inkább a rövidebb!
2020. szept. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!