Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hapsi házas, masodik friss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hapsi házas, masodik friss baby. Nagy lehet a szerelem most, ne próbáljam meg elcsábítani vagy van esélyem huszonéves vonzó nőként?

Figyelt kérdés

Aki háborogni akar, az most uralkodjon magán.


Csak szexre



2020. aug. 28. 20:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Ne próbáld meg csillagom, kicsit gobdolj másra is magadon kívül. Pl a feleségre, vagy a második friss babyre.

Keress magadnak valakit, aki mondjuk nem házas. Hajrá.

2020. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a csillagod, tata.



És rám mégis ki gondol szerinted????? 😫


Kerestem én már szingliket de mind egy megbízhatatlan brom.

2020. aug. 28. 20:22
 3/31 anonim ***** válasza:
99%
Mert ha a házas embert elcsábítod, akkor az megbízható?
2020. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#3 Nem, ez már csak szex, ahol nem kell különösebb bizalom. Pont ez a lényege. Semmi agyfszt nem kapsz, egyszerű és nagyszerű, a többit meg leszarod.
2020. aug. 28. 20:26
 5/31 anonim ***** válasza:
99%

Nem tata vagyok :D

Azt írod vonzó nő vagy és nem találsz senkit? Érdekes. Tehát szerinted a megoldás tönkre tenni egy családot. Gratulálok, igazán eszes vagy

2020. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig háborgunk, ne rondíts már bele mások családi életébe! Nem vagyok én sem szent (sőt), de ezt illik tiszteletben tartani. Egyébként meg... ha a pasi nyitott rá akkor úgyis "elcsábul" (ha nem veled akkor mással), ha viszont otthon úgymond minden rendben akkor pucéran ugrálhatsz előtte egy nagy dildóval akkor sem fog veled kezdeni.
2020. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak szex, akkor keress bárkit, nem kell családos férfit csábítgatni te észlény
2020. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Ötös, te most kóstolgatsz? 😆



Hatos, nem akarom tönkretenni, titokban lenne, simán el tudom képzelni hogy mást is gerincre vág, túl jó hapsi.


Hetes, azért nekem vannak igényeim. 🤫

2020. aug. 28. 20:34
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire gondoltad te ezt át, de feltételezem ahol bevállalnak egy második gyereket, ott nemigen tudsz "bekavarni". Persze meg van az esélye hogy a fickó egy kóbor numera elejéig bevállal, vagy a jó öreg szerető státuszt húzza rád, de mindez elég lenne a számodra? Nekem ez a lépés- és most a morális részétől eltekintek- eléggé szánalmasnak, elkeseredettnek hangzik. Ha olyan fiatal és vonzó nő vagy, mint ahogy azt állítod, nem lehet gond a párkeresés. Na és ez az általánosítás hogy minden szingli barom... írhatnám hogy talán nem kellett volna mind kipróbálnod :D, de valami azt súgja, hogy nagyon egy kaptafára kerested-találtad az eddigi jelentkezőket...Talán változtatni kellene a párkapcsolati szűrőn, és az előembereket, a barlanglakókat, az izomagyúakat lekoptatni már az első próbálkozásnál :D akkor talán nem a barmok találnának meg.
2020. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
A kerdező egy pasi. Trollkodik 😂😂😂
2020. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!