Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottatok/tapasztaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok/tapasztaltatok már olyat ahol hárman voltak/vannak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen volt a felállás? Hány fiú, hány lány? Heterok voltak vagy beszexek vagy melegek? Hány évesek? stb.


Írjatok le mindent amit tudtok.



2020. aug. 29. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Volt már ilyenben részem.
Csak hallottam már róla.
Nem volt benne részem és/vagy nem hallottam róla.
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, létezik ilyen.
2020. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
3,5 évig éltem két lánnyal,pár év normál kapcsolat,eztán már több mint 15 éve élünk két pasi egy nő felállásban.Mielőtt beindulna a fantázia,64F,62F,56N.
2020. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
De ezekben a kapcsolatokban mindket felbe szerelmes az illető, es egyszerre szexelnek mind a hárman? 😃
2020. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Én hallottam már 5ösről is
2020. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Fiatal koromban kipróbáltam az 1F/2L felállást, de nem bírtam a csajok állandó rivalizálását.
2020. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Kozsó állítólag ilyenben él, két nővel.
2020. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy ideig együtt laktam két sráccal. Mindent megosztottak egymassal. Engem is. 😋 24L
2020. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Futár vagyok Gödöllőn. Többször vittem már pizzát egy harmincas csajnak aki egy másik nővel él. Mindkettő nagyon szép! Több pasit láttam már náluk, egy évek óta állandó, és vannak újak, időnként cserélődnek. Főnököm szerint csak szexre tartják őket. Egyszer bepróbálkoztam a szebbiknék, majdnem kirúgtak miatta...
2020. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!