Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le szeretnék feküdni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretnék feküdni az unokatesómmal, de nem tudom hogy ő szeretné-e. Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Együtt nőttünk fel, testvérként szeretjük egymást, de őrjítően szexi. Szégyenlem is magam emiatt, de nem tudok mit tenni. És még barátja is van, szóval még rosszabb a helyzet. Gondolkoztam azon is hogy először csak elkezdem simogatni, később megfogom a seggét és így tovább, de ez szerintem feltünő lenne mert eddig nem csináltam ilyeneket. Vagy még ha nem is fekszünk le, akkor meztelenül látni vagy pettingelni. Mit csináljak?

2020. aug. 29. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ, hogy milyen gondolkodású.(könnyen venné vagy felháborodna és kerülne) Szerintem inkább azt próbáld vele megbeszélni, ha vevő rá, hogy amikor a barátja már nem lesz meg, akkor esetleg szó lehetne szexről...
2020. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

1. Jó ötlet, köszi a tanácsot!

Amúgy az a gondom hogy nem tudom hogy mit gondolná erről, mivel ha rosszkor mondom, akkor egy életre elásnám magam a szemébe

2020. aug. 29. 15:32
 3/64 anonim ***** válasza:
18%
#1-es vagyok: Hát, lehet, hogy ő kanos lesz, mikor újra single-lesz és, ha egyszer rajtakapod, hogyasztizik, akkor lehet, hogy könnyebb erről beszélni...
2020. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
3%
Hogy masztizik*
2020. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Az is előfordulhat
2020. aug. 29. 15:45
 6/64 anonim ***** válasza:
66%
Kanos lesz? Ki a fiú, ki a lány? Vagy meleg a csávó?
2020. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Ő lány, én fiú
2020. aug. 29. 16:26
 8/64 A kérdező kommentje:
És tudom hogy egy lány nem kanos
2020. aug. 29. 16:27
 9/64 anonim ***** válasza:
43%
Tény hogy ciki hogy az uncsitesóra áll a bré, de ha már ez van, teremts alkalmat a közelséghez. Amikor egyedül lesztek kezdj el vele játékosan kötekedni, húzd az agyát, provokáld hogy játékból megüssön. Na ez átmehet a részedről birkózásba, ahol már nem feltűnően, de alányúlhatsz, vagy megfogod e mellét , fenekét, esetleg beleharaphatsz. Próbáld ki.
2020. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
93%
Ne csinálj semmit, ha kiderül akár családi botrány is lehet belőle.
2020. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!