Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el egy pasinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy pasinak, hogy le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés
Utalgatas, celozgatas nem jön be,mert csak egy alkalmam van. Férfiak, mit reagalnatok, ha egy nő ismerősötok, kerek perec megkérdezne, lefekudnetek-e vele? Vagy lehet ezt másképp kérdezni?

2020. aug. 29. 21:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy kicsit régebben ő flörtölt velem, de akkor leraztam.
2020. aug. 29. 21:55
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Velem is volt hasonlo eset hogy a pasival le akartam fekudni

Szerencsere Ossze is jott :D

Ide hosszu lenne leirni ha gondolod irj privatban es megprobalok segiteni

2020. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Így, hogy már leráztad egyszer, és csak 1 alkalmad van, akkor igen, nyugodtan mond meg kerek perec, mit akarsz!

F

2020. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Ja, én sem kertelnék sokat.
2020. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

En jobban szerettem kerek,perecen elmondja mit szeretne.

F

2020. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van csajom. Én arra gondolnék először hogy biztos ő áll a dolog mögött, mint hüségteszt. Ha komolynak érződnek, nagyon hízelgő lenne, de nem hiszem hogy megérné egy dugás annyit.
2020. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
bejönne ha egyértelműen mondaná mit is szeretne.f
2020. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyértelműen elmondja hogy mit akar, és amúgy csinos csajszi, akkor miért ne.
2020. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Háááát... ha az utalgatás, a célozgatás nem elég és magától nem lép... akkor konkrétan mond meg neki hogy d.gni akarsz vele és "volna kedved ma feljönni / szívesen felmennék hozzád ma este". Mondjuk ha már tudja hogy nyitott vagy rá és eddig nem lépett akkor annak lehet megvan az oka (pl. barátnője van vagy valami másért nem akarja). S az is lehet maradt benne némi sértődöttség, hogy korábban lezártad és most már "azért sem" (volt valami hiphopp nóta is erről, hogy tudom-tudom de már én nem akarom).
2020. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi, kivétel nélkül mindegyotok jókat írt. Szerintetek ha netán nemet mond, akkor kedvesen utasait vissza vagy elmondta másoknak is? Bár lehet mások meg neki azt mondanak, hülye ha ki hagyja
2020. aug. 29. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!