Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg egy házas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy házas férfinek hogy le akarok feküdni vele fóleg úgy hogy magázom? Lehet eselyem? Szebb vagyok a nejénél meg fiatalabb

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
"Amúgy jelezném, dughatna"
2017. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ilyen konzervativabb fajta...
2017. dec. 30. 23:09
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Anyád!

Száradjon ki a muffod, ha képes vagy szétbacni egy házasságot!

2017. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Szebb vagy és fiatalabb, de beképzeltebb és erkölcstelenebb is. Attól még, hogy külsőre jobb lehetsz (mellesleg közel sem biztos, hogy neki tetszel - hacsak nem adott konkrét ilyen jelzéseket) a feleségénél, nem biztos, hogy akarna téged. Én személy szerint nem akarnálak :D


Na de erkölcs félre, milyen viszonyban vagytok egyáltalán? Barátok, közelebbiek, ismeretlenek? Azért a kapcsolatotoktól is függ, miként szólíthatod meg.

2017. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A csontkovácsom. Kb 45 éves
2017. dec. 30. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de milyen viszonyban vagytok? :D

Barátok? Egyszerű ismerősök? Beszélgettek azon kívül is, hogy elmész hozzá, vagy csak akkor, amikor rajtad dolgozik?

Egy baráthoz nyilván nem szólsz úgy, mint egy ismeretlenhez. Én masszőrként dolgoztam egy időben. Nagyon furcsának találtam volna ha egy kliensem túlságosan közvetlenül szólít meg, mintha barátok lennénk, holott csak akkor beszélünk, amikor masszázsra jön.

#4 voltam.

2017. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Mar nem azert.. de en egy erkolcstelen undorito dognek tartom.. latom majdhogynem te is.. akkor miert adsz neki tanacsot? Csak mert kerte? En ilyen dologhoz meg veletlen sem adnek.. szanalom.. az meg milyen dolog mar hogy meg is kerdezi itt.. hat ez beteg :D
2017. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak akkor beszelünk eleg távolságtartó sőt közben is ritkán beszelünk csak pár szót. De annyi már történt hogy párszor Atsimított a puncimon de utána mikor vegeztúnk a csontkovical akkor olyan mintha nem lett volna semmi sem
2017. dec. 31. 00:23
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Egy erkölcstelen rib.anc vagy meg sokat képzelsz a dologba..ennyi a véleményem:)
2017. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

#7: A GYK nem fórum, ahol véleménykifejtés folyik, hanem egy olyan oldal, ahol kérdésekre kaphatsz válaszokat (normál esetben), de ezt elég sokan elfelejtik. A kérdés nem az volt, mi a véleményünk róla, vagy mik az erkölcsi moráljaink. Helytelennek és visszataszítónak tartom, de én itt nem játszok semmilyen szerepet... Ha az a férfi hű, akkor a kérdező bármit is csinál, esélye sem lesz. Ha nem hű, akkor meg úgyis félre fog lépni, ha nem most, akkor máskor. Az, hogy én válaszolok a kérdező kérdésére ilyen szempontból tök mindegy. És ismétlem, itt nem a véleménykifejtés a cél. Az erkölcsi prédikáció úgysem fog semmit se tenni, a kérdező is tudja valószínűleg mindazt, amit eddig leírtunk, de ezek ellenére is ezt szeretné. Kifejtettem az álláspontom, aztán válaszolok a feltett kérdésre.


#8: Nem tudom, az mennyire lehetett szándékos. Én is értem már hozzá a női vendégeim melleihez oldalt, amikor épp úgy sikerült a fogás, akár a derekukhoz is. Nem rámarkoltam, nem direkt nyúltam oda, nem is igazán értem hozzá, nem is nagyon érdekelte őket. Hacsak nem direkt nyúlt oda, akkor én ezt nem venném jelnek.

Ha 100%, hogy direkt volt, akkor érezhet vonzalmat, de közel sem biztos, hogy bármi mást is akar - elvégre utána sem tett semmit. Ugyanakkor az is lehet, hogy "tapogatózik a sötétben", mert nem tudja, te mit gondolsz a dologról. Ha véletlen lehetett, akkor valószínűleg nem érdekled.

2017. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!