Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet jovedelmezo,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet jovedelmezo, illetve mennyire lehet megterhelo Rosszlanyokon hirdeto nokent dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha egy oraert 20 ezret elkernek, akkor gondolom, hogy egy honapban szep kis osszeget kereshetnek, viszont mennyire megterhelo ez fizikalisan es mentalisan?

2020. aug. 30. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Próbáld ki és megtudod. Ha van gyomrod, lelked, helyed, és nem félsz, akkor hajrá!
2020. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

0,5-1,5 millió között lehet vele reálisan megkeresni.

Lehet többet is, de akkor már feltűnik a szomszédoknak a sok járkálás, illetve a helyi virslinyakúak is felbukkannak.


Fizikailag annyira fárasztó, mint egy átlag 6-8 órás munkahely (1 ügyfeles órára kb. 2 óra pakolás, készülés jut a lány részéről), mentálisan hát... ez erősen egyénfüggő. Vannak lányok, akik 1-2 év prostizás után képtelenné válnak érzelmi alapú kapcsolatra, mindenkiben az ügyfelet fogják látni (ha akarják, ha nem), illetve nem tudnak mit kezdeni a könnyen jött pénzzel. Mások viszont jól tűrik a lelki terhet és okosan bánnak a pénzzel, nem szippantja be őket a pia-drog.

2020. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Mentálisan biztos nehéz, nem csak jó pasikkal kell lefeküdni, sőt...

Anyagilag meg van egy csomó kiadás: fizetni kell az oldalnak, lakás bérlés, védelem, stb... Az a 20as bőven nem mind a lányé.

Én nem voltam még fizetős lánynál, óckodom tőle, de egy félprofinak fizetnék szexért, aki nem nyomja akkora üzemben, csak néha elfogad egy kis pénzt :)

2020. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem a legjobb ötlet szerintem.

Egyszer már voltam ilyen lánynál nem tűnt fáradtan se rosszkedvűnek sőt nagyon kedves volt és én is próbáltam az lenni amennyire tudtam.

Nyilván akkor lettem volna tényleg az ha otthagyom a lóvét és nem kérek cserébe semmit. Sokáig gondolkodtam azon hogy mit érez a lány illetve az egész helyzet nem tetszett tartottam attól hogy fogják és ki pakolják a szerveim hehe. Szerencsére nem így lett majd mikor eljöttem is lelkiismeret furdalásom volt elég sokáig de úgy vagyok vele hogy nem kevés pénz hagytam ott arról meg nem tehetek hogy ő ezt csinálja tuti nem egy megvalósult álom de lenne más lehetősége.

2020. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!