Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy megértse a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megértse a párom hogy nem akarom kielégíteni mikor megvan?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, én elég fiatal vagyok, ő jóval idősebb nálam, ő az első párom. A szexuális életünk egyébként tök jó egy dolgot leszámítva. Mikor nekem meg van a vérzésem ő tök természetesnek veszi hogy ilyenkor leszopjam, de én ezt nagyon nem akarom, egyszer kétszer megtörtént régebben de nagyon rosszul esik mert ilyenkor úgy érzem mint ha nem foglalkozna velem, csak az ő öröme érdekli, az nem számít hogy rohadt levert vagyok, ilyenkor semmihez nincs kedvem, ehhez aztán végkép nincs. De mivel ezt elmondtam neki, és nem szopom le ilyenkor természetesen ki van akadva. Nagyon szomorú és feszült vagyok emiatt, ha meg jön a vérzésem már rettegek, hogy mikor fog ezzel molesztálni és mivel nem csinálom neki ezért összeveszik velem. Pedig szeretjük egymást de ilyenkor elszomorodok hogy ilyen önző velem. Pedig mint mondtam a szexuális életünk ezt leszámítva rendben van, ő is meg kapja amit akar és én is. Hogy értessem meg vele hogy ne zaklasson ezzel?

2020. aug. 30. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Vén f...sz, csak kihasznál. Keress egy olyat, aki megérti. Verje ki magának, az is jó!
2020. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha 2 év alatt nem értette meg, akkor nem is fogja. Nincs olyan kulcsmondat, amitől átfordulna az agya. Neked sem lenne, ha mások bizonygatnák, hogy az nagyon izgató, és neked is jól tud esni, még ha más így is érez.
2020. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát vagy csapj hisztit hogy a te érzéseidel nem is foglalkozik hogy nem az esze írányitja hanem az ágyéka ja és hogy nem is vagy fontos neki csak ha szexelni kell akkor vagy lopd el a kártyáját és költsd el a pézét fenyegesd hogy veszel egy méregdrága valamit a kártyájával vagy fenyegesd hogy meg csalod bármit csak észhez térjen
2020. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Amikor máskor leszopod, ezt nem érzed? Vagy akkor van kölcsönösség, ő is kinyal téged? A te igényeid mindig teljesíti, mindig kinyal téged? Akkor is ha fáradt, ha pocsékul van? Ha igen a válsz, tudod mit kell tenned. Ha a válasz nem, akkor ezt magyarázd el neki. Adok-kapok, kompromisszum, igények és stb
2020. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha szexelünk én mindig leszopom és ő is ki szokott nyalni, ha én szexelni akarok de ő fáradt és nem akar (ami sokszor előfordul) akkor nem nyúzom vele, de ha nagy ritkán nekem nincs kedvem akkor egyszerűen nem hagy békén. Érdekes engem sose elégített ki úgy hogy nekem ne keljen viszonyoznom, de ő ezt elvárja. Nem értem miért nem veszi észre magát.
2020. aug. 30. 16:53
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Máskor ülj a szájára :D Ne haragudj ,de ez van ha egy idősebb faszival vagy. Amúgy hány évesek vagytok?
2020. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mások a szexuális igényeitek. Viszont egyszer csak fordulni fog a kocka a kor miatt is akár, vagy más miatt - ha együtt lesztek még az lesz az igazán veszélyes.
2020. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Az hülyeség hogy azért mert idősebb a pasi.

EZ minden korban előfordul hogy ilyen önző gyökér egy férfi.

De miért nem beszéled meg vele?

2020. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Két dolog:

1. hát azért szerintem nem dördögtől való dolog ilyenkor kielégíteni a párod, sőt. én is mindig vágytam rá amikor volt párom.

2. elég nagy tahóság, hogy rád akarja erőltetni, illetve az is, hogy ő sose elégít ki csak úgy, hogy utána nem várja el, h visszakapja.

2020. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kerd meg h nyaljon ki orgazmusig majd ha megvolt mond h neked mara ennyi. Es aludj el.

Majd masnap kerdezz ra h hogyan esett neki mert h neked ugyan ilyen szar erzes ha mensi alat zaklat ezzel

2020. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!