Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket zavarja ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket zavarja ha egy férfi pénisze kicsi nyugalmi állapotban?

Figyelt kérdés

Nekem olyan típusú, hogy csak szex közben akcióra alkalmas méretű és vastagságú, de nyugis állapotban szó szerint fele akkorára megy össze, mint valami kis puha kukac. :D


De láttam fotókon hogy vannak férfiak akiknek mindig egy adott vastagságú és méretű, izgalmi állapotban sem nő meg csak szimplán megkeményedik.


Nőknek melyik vonzóbb a méretváltós vagy a puhán is nagy pénisz?



2020. aug. 30. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Aham, s mire is használod amikor nem áll? Kb. pisilni ugyebár. Az érdekli a nőket, hogy álljon amikor kell és ki tud elégíteni őket (nem a cm-kkel hanem ahogy használod). Ja és hogy emberileg milyen vagy, mennyire szimpatikus, vonzó - amíg az nincs meg addig úgysem jutsz el az ágynak, de még a csóknak sem a közelébe sem.
2020. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Vérpénisz kontra húspénisz...


Nekem is durván vér, nyugalmi állapotban kb 3-4cm.

Felállva se túl nagy , de mivel nyugalmi állapotba annyira kicsi , hogy lelkileg és önbizalom terén teljesen tönkre mentem fiatalon, és ez miatt nem is szexeltem soha...

2020. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Saját nevemben tudok nyilatkozni de engem nem zavar

Sőt elég izgató amikor "kis puha kukacból" lesz meredt pénisz

2020. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Oke. Sokkal izgatobb szerintem, ha mindig van merete, tartasa ( nem kell, hogy nagy legyen). De. Ha valakiert odavagyok, akkor azzal egyutt, amije van.
2020. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Nekem jobban tetszik a vérpénisz
2020. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Biztos azért a lányokat sem zavarja, ha valakinek lankadtan is jó nagy a farka. És előjátéknál nem 2 ujjal kell megffogni, mert annyira kicsi.
2020. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Huspenisz jobb
2020. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten izgat, mikor egy puha kis húst veszek a kezembe, és az én hatásomra nő és keményedik meg 😊


Egyébként baromira nem izgat, hogy ernyedt állapotban mekkora.

2020. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nekem is kicsi 😂😅 nyugalmi állapotban de mikor akcióra képes akkor nem kétszer hanem 5x nagyobb lesz nyugi nem 20+ centi 😂😅 habár nem is kicsi

De nem tom emiatt miért kell parazni tényleg mit számit hogy nyugalmi állapotban? Az akcio állapot számit

2020. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nekem is kicsi.De azért gyakran ágaskodik!

Van olyan hölgy, akinek ez bejön?

2020. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!