Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés teherbe esés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés teherbe esés miatt szexelni férfi oldalról?

Figyelt kérdés

Mostanában szeretnénk gyereket, de én nagyon izgulok, tudom pedig mindent ugyan úgy kell csinálni csak védekezés nélkül:D

Nagy pocakkal izgatóbb a szex, vagy inkább kényelmetlen?


26F


2020. aug. 31. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

izgatóbb, ha nem megy el tőle a nő kedve

egyébként ugyanolya, ha tervezitek a gyereket

2020. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Én nagyon élveztem. 4-5 nap és alkalom után "be is találtam".😂
2020. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem nem volt az, mármint nem volt jó. Az elején okés volt, viszont nem jött össze olyan gyorsan a gyerek, ezért átment egy ilyen "oké, itt a naptár, ekkor meg akkor szex, ekkor meg akkor nincs szex, 3-5 nap türtőztetés, semmi játékszer és hozzá síkosító, egyetlen egy menet, az is csak punciba, utána megemelt láb fél órát". Ha éppen nincs peteérés, akkor mehet az "élvezetes szex" is, de peteérés után semmi extra, nehogy valamit megsértsünk, peteérés előtt meg türtőztetések, szóval marad a hónapból kb 1 hét a menstruációval együtt, amikor lehet laza a szex, de akkor is a terhesség a beszéd téma.

Persze azt mondjátok ez kibírható, de ha 2-3 évig próbálkoztok már és a szex csakis a gyerekcsinálásról szól, akkor nagyon fárasztó tud lenni.

Megérte, mert összejött, de attól még rossz volt pasi szemszögből a szex, mert stresszes lett.


Sajna a terhes szex sem volt ideális, mert nem volt minden 100% rendben, első trimeszternél orvos tanácsára nem kockáztattunk, másodiknál pedig sokszor vérzéssel járt együtt, és habár nem volt baj a vérzéssel, azért ott is volt stressz, mert félsz mindentől.

2020. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rástresszeled magad akkor nem jó érzés, a mechanikus "csináljuk előírásszerűen" típusú szex nem túl vágykeltő.

Pocakkal meg... ha szereted a párod akkor kívánni fogod akkor is, de jobban kell figyelni, mert ahogy halad előre a terhesség úgy egyes pózok idővel már kényelmetlenek lesznek. Ettől még - ha megvan a kölcsönös vágy - minden további nélkül lehet, a kicsinek semmi baja nem lesz tőle (védi a magzatvíz, egy szimpla autóúton több rázkódást, "ütést" kap).

2020. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!