Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bámulnak a munkások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak a munkások (akár fiatalok) ennyire feltűnően folyton? Elsétáltam ma kb 4 ilyen férfi előtt konkrétan bámulták a csípőm vagy a seggemet oldalról.

Figyelt kérdés
Utána hátranéztem és még mindig. Kicsit para ez ha egyedül sétálgat az ember lánya. :D
2019. szept. 25. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kívánatos vagy.
2019. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ok mindenkit megbamulnak aki nőnemű. Bár nekem ez az egész kérdés onfenyezesnek tűnik. Ne verd magad ennyire, mert gáz
2019. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem volt kint semmim. Hosszú nadrágban voltam meg egy testhezálló pólóban és vans cipőben.
2019. szept. 25. 12:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert buták mint a föld,lehet azt nem feltűnően is csinálni.
2019. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért zavar? Máshol nem bámulják meg a segged? Tahó melósok be is szoktak szólni mert az szerintük vagány, veled akkor most még udvariasak is voltak... :)))
2019. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mert Férfiak.

Meg valószínűleg csinos vagy a női derék, csípő fenék még ha szép formás akkor lesz vannak a pasik.

Addig jó amíg csak néznek és nem erőszakoskodnak

2019. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
mert nő vagy! természetes ösztön ez,nem kell megsértődni.csak zsebeld be a bókokat :D ezekben hűvösebb időkben egy formás női test látványa feltudja dobni az ember napját. szóval ne vedd tőlük zokon ha megbámulnak,fütyülnek,vagy megjegyzést tesznek. ez csak egy pocsék, alulfizetett munkától elfáradt ember reakciója a szebbik nem felé.
2019. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam jó nőnek, aztán még utánam is utánam szoktak fütyülni. Tahó bunkók
2019. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zsoltmester ***** válasza:
Azért amiért h.lye kérdéseket teszel fel.
2019. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire buta vagy, hogy nem jössz rá magadtól???!!!
2019. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!