Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel és a pasijával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel és a pasijával voltam egy dunaparti strandon ahol nudisták is voltak.Én és a barátnőm nem nudiztunk.A pasija simán nudizott előttünk.Ha ennyire nem volt előttem szégyenlős akkor bejövök neki? 24L

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nudistáknál jellemző, hogy nem szégyenlősek. Ennél többet a leírás alapján szerintem ne láss bele.
2020. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A barátnőd pasija nem tabu?
2020. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát ebből meg nem mondjuk, neked kellene látnod a viselkedésén, meg hogyan néz rád. Egyébként már bocsi, de most el akarod csábítani a barátnőd fickóját? Nem hiába mondják egy kapcsolatra a legveszélyesebb tényezők az anyós, az új kolléga, meg a legjobb barátnő :D
2020. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én azt mondom van valami abban amit mondasz, de azért ez mellett sok minden lehet nem csak "komoly" kapcsolat, pl. elkapna egy menetre, elcsábítana egy hármas szexre, stb.
2020. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, sokan nem szégyenlősek. Én sem vagyok az, főleg ha szauna vagy hasonló helyen vagyok, baromira nem érdekel ki hogy nézeget meg engem, és vannak olyan pasi barátaim akik simán levetkőznek pucérra és úgy szaladnak be a tóba, hiába vagyunk húszan és köztük fele lány aki a dombról mindent lát. Semmi köze ahhoz, hogy csak akkor mutogatom másnak magam, ha többet akarok tőle.
2020. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%
Tessék?:D istenem...Egy nudista strandon voltatok... Szerinted ott minden pasi téged akart?:DD
2020. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy nudista pasi pont lesz@rja, hogy ki látja és ki nem!

Mondjuk elég nagy bunkóság elmenni egy nudira és ruhában ott mozizni, és benedvesedni a barátnőd pasijára!

Legközelebb vetkőzzetek le,vagy menjetek.... oda ahol nem zavarjátok a normális embereket!

2020. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!