Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még lányok közül olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még lányok közül olyan aki ezt szereti?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy vannak még olyan lányok,akik szeretik ha nem borotválják a fiúk. De akkor az legyen rövidre vágva..stb.

De van aki úgy is szereti, hogyha természetes? Mármint úgyértem, hogy nem volt hozzányúlva sose,csak is természetesen hagyva. Igazábol azért érdekelne mert énis ebben a cipőben vagyok,igaz barátnőm még nem volt,csak szeretném tudni hogy vannak e olyan lányok akik elfogadják ezt.

20/F



2020. aug. 31. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Jelen
2020. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak, bár nem sokan. A többség inkább a csupasz, vagy nagyon rövidre vágottat szereti
2020. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők többségét nem érdekli milyen a fazonod. Az érdekli emberileg milyen vagy és tudod-e használni amid odanőtt. Nem a f.szsőrt vagy csupaszságát kívánják meg hanem a férfit akihez tartozik.
2020. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3as én sem a farka vagy a fazonja alapján választok pasit, de tény, hogy szívesebben nyúlok kézzel/szájjal olyanhoz, ami nem dzsungeles.
2020. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

21/L (az ismerősi köröm szerint "jó bőr" vagyok)

Nem zavar ha természetes jelenleg is ilyen pasim van

De orál miatt jobb a rövidre vágott

(semmi képp se csupasz)

Az nekem olyan mint a meztelen csiga 😅😅föleg nyálasan

2020. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Legyen rövidre vágva, nálam ez a minimum. Hogy néz már ki, amikor a másik 2 percenkent megáll kotorászni a szájában...


Tudom, tudom valakit a pohárban úszó muslicák sem zavarnak.

2020. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra közömbös,lényegtelen. Ha neked úgy jó maradhat a szőr,ha leszeded úgyis jó. Tehát elfogadom,egyébként az enyém is szőrös L.
2020. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Aki kicsit is ügyes, az tudja, hogy kell szájjal kényeztetni úgy, hogy ne akadjanak a szálak a fogak közé, vagy a nyelvre (ugyanez igaz a szőrös punci nyalásra is) - nem nagy tudomány.
2020. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!