Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vonzó számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó számotokra szexuálisan a vagány,kicsit extrémebb külsejű lányok?

Figyelt kérdés

Kék szem,sötét haj,néha fonott haj:)

Tetkók alkar,felkar stb,piercingek ittott:)

Kicsit nagyobb cici,vékony de sportos alkat:)

Magam miatt kérdezem mert a pozitív visszajelzések mellett kritikákat is szoktam kapni így érdekelne ti hogyan vélekedtek és mennyire jönnek be szexuálisan az ilyen lányok mint én?:)

Tudom kép nélkül nem egyszerű véleményt alkotni,de ide nem tennék ki magamról,legfeljebb privátban.



#piercing #tetoválás #Vagány külső
2020. aug. 31. 18:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Leírtak alapján szexi és bejönne!
2020. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok mint azt tudjuk. Szerintem elég sok embernek bejönnél, de nyilván lenne jó pár akiknek inkább nem. Szubjektív véleményem, hogy a leírtak alapján számomra vonzó lennél.

Az sem mindegy hogy te milyen kinézetű pasit keresel? Hasonló extrémebb külsővel rendelkezőnek lehet hamarabb bejössz.

Viszont ami igaz az igaz, leírás alapján nehéz. Nem véletlen hogy látvány alapján "rostálja" az ember a számára vonzó nőket vagy férfiakat.

2020. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Külsőleg lehet vonzó, de nagyon nagy vonalakban írtad le. Nem mindegy, hogy az arca milyen, hiába kék a szeme, lehet, hogy abszolút nem is áll jól neki a kék szem. Lehet, hogy már arcára rápillantva elfordulnék tőle.

Ráadásul ez még csak a külső. Komolyabb kapcsolatok esetében, sőt, egy normális kapcsolat esetében is a külső egy másodlagos dolog, mivel ha egyetlen egy gondolata sincs, nem lehet vele beszélgetni semmiről, akkor nézhet ki az álomnői szerepnek megfelelően, attól még hamar rájönnék, hogy nem vonzó.

Alapesetben számomra vonzó az extremitás, viszont kell mellé egy belső, anélkül semmit nem ér.

2020. szept. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon is! Egy képet szívesen látnék rólad. Ha küldessz privátban azt megköszönöm.
2020. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Esetleg valami ilyesmire gondolsz? :))


[link]


Mert akkor nagyon is. ;)

2020. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam a leírást elkerekedett a szemem hogy te jó ég én is így nézek ki csak szöke hajjal és zöld szemmel:-D

Persze hogy dögös én is imádom a piercingeket és tetoválásokat!

2020. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16 ha nem csak a külsődre jellemző az extrém dolgok szeretete, akkor szerintem igencsak népszerű leszel. :D
2020. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#16 +1 mintha engem írtál volna le.:)
2020. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!