Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen arckifejezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen arckifejezés tetszik szex közben egy nőn?

Figyelt kérdés
Párom nem bír a szemembe nézni közbe. Azt mondja olyan fejem van közbe mintha nem tetszene ahogy rámnéz, pedig ez nem igaz, egy félistennek látom. Fogalmam sincs milyen arcot vágok, de szeretnék másmilyet, olyat ami tetszik neki. Képet is küldhetnétek, az arcokról amik jók szerintetek.

#szexközbeni arckifejezés #Szexarc
2020. aug. 31. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez nem valami kedves a párodtól. Inkább azt szokták díjazni a férfiak, ha őszinte az arckifejezésed, átadod az élvezetnek magad, nem pedig előre megtervezett arcot vágsz:D

Lehet hogy fura ahogy nézel közben, de elmondtad hogy nem azért van mert nem élvezed. Innentől kezdve nem kéne ezen problémáznia

2020. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez fura. A pasik általában imádják a csaj arcát nézni miközben csinálják.


Eddigi életem során minden pasi akivel voltam, azt akarta, hogy nézzek rá szex közben, mert az nekik izgató, de nekem nem ment. 🤷‍♀️

Egyedül a mostani szerelmem az, akinek szó szerint imádok a szemébe nézni miközben szexelünk.

2020. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom fojtogat szex közben. Nem tudom, hogy olyankor milyen fejet vághatok, de azt látom, hogy nagyon tetszik neki a látvány.
2020. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Imádnivalót az élvezeteknek magát átengedő, avagy orgazmus közeli arc, tekintet a legizgatóbb a világon :P akkor jó ha nem koncentrálsz, hanem elengeded magad és jön ami jön. A fickód meg vagy prűd, vagy tapintatlan bunkó, vagy mindkettő egyszerre.
2020. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy nagyon élvezem vele a szexet, van hogy fennakad a szemem. Szóval abszolút elengedem magam. De neki nem tetszik mégse az arckifejezésem. Szeretnék közbe mélyen a szemébe nézni, de nem tudok mert elkapja a tekintetét.
2020. aug. 31. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az arcoddal, inkább az intimitással van baja. Csináljátok kutyapózban.
2020. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én örömmel nézem a csaj arcát szex közben, bármit is csinál,

A lényeg hogy közben benne legyek.

2020. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező nő,Hölgy,nekem szingli pasiként biztosan tetszene,ha ilyen arcot is vágsz,hiszen imádom nézni,sőt,mégjobban felizgat,ha lehet látni,hallani egy nőn,ha élvezi a sexet,vagy éppen így,sikítva,ordítva élvez el!!!


Imádok élvezetet okozni egy nőnek,kényeztetni,izgatni bárhogyan is!

nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!