Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi vonz titeket egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonz titeket egy másik lányban? Gondolok itt pl. valamilyen mozdulat vagy ferfias kéz akàr, arckifejezés?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem a picit husibb arcú lányokat. (Chubby alkatra gondolok.) Meg az extrémebb hajszíneket és az erős személyiséget. Én vékony, szürke kisegérként jellemezném magam. Kell a kontraszt. :)
2019. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Letezik olyan is akinek nem csak a vekony cica babak jonnek be ? :D
2019. jan. 30. 23:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kérdés igazából rád vonatkozik? Te nem az típus vagy és kíváncsi vagy hogy ez kinek jön be?

Nekem kifejezetten a nőies nők tetszenek, de sokaknak meg nem.

2019. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem. Ez most nem talált. Elégge nőes és normál testalkatom van. Hallottam egy beszélgetést amiben megvoltak győződve arról hogy a lányok csak is a bomba csajokra hajaznak :) ezért érdekel hogy mégis mi vonzza a másikat .
2019. jan. 30. 23:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem. Eleve szerintem az hogy kinek mi a "bomba" vagy akár a nőies az nagyon relatív szóval innentől kezdve ezen lehetne vitatkozni.

Nekem most ha csak külsőségekről van szó, a kifejezett nőies nők jönnek be, nőies öltözködés, kisugárzás, stílus, viselkedés, mozdulatok, nőies kezek. De az hogy én így vagyok ezzel, az egy dolog, egyáltalán nem jelenti hogy mindenkinek ez jön be. Van akinek egy tök más típus jelenti az álomnőt.

2019. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi nem vonz ami férfias.
2019. jan. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be annyira, ha férfias mozdulatai vannak, ha inkább fiús stílusa van, akkor esetleg pár dolog, ami még belefér,és cuki tud lenni. A nőies nők sokkal jobban vonzanak.
2019. jan. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Számomra kifejezetten vonzó, ha egy lány kicsit lazábban, "fiúsabban" lépked, de ugyan úgy meg vannak a mozdulataiban a nőies vonások. Szóval ha olyan természetes és fesztelen. Ami nagyon tetszik még az a félmosoly vagy ha mosolyog és van egy kis mosoly ráncca.
2019. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiús/férfias járás, félmosoly, hosszú, elvékonyodó,formás ujjak, kicsit eresebb kézfej(de nem férfiasan), olyan kar ami bár tömzsi de mégis formás és izmosabb (ez sem túlzásbaesősen). Szeretem még, ha egy fiús lányban látom a Nőt is. Gentleman/lovagias gesztusok.
2019. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nőies alakja, illata, haja és persze a szép arca.
2019. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!