Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális ha sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha sosem volt barátnőm és nem is volt szexuális együttlétem?

Figyelt kérdés

Hiányzik nagyon. De valamiért nincs bátorságom ismerkedni. Szinte mindenki 18 év előtt kezdi, együtt alszanak, stb. Nekem meg semmi nem volt.

23F


2020. szept. 1. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiatalabb vagyok de ugyan ez a helyzet. A velem egykorúak nagy része minden nap más csajjal van nekem meg semmi. De az nyugtat csak, hogy az én haverjaim ugyan így vannak. Szóval majd jön az igazi akivel egész életemben el leszek. Szerintem menj el bulikba ott te is iszol ők is és akkor lesz merszed ismerkedni. Aztán később már menni fog alkohol nélkül is.
2020. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Eleg sok ilyen van, nem te vagy igy egyedul, hiaba akarod igy beallitani a dolgot...


Atlagosan nezel ki, nem is vagy gazdag, visszahuzodo, introvertalt vagy, es pufffff.... Igy lett a Chocapic.... Meg az incelseg :)


36F incel

2020. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem ismerkedsz, akkor csoda is lenne; így persze normális.
2020. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki kezdi 18 előtt, speciel 19 éves voltam amikor "összejött" (s azóta bőven pótoltam mindent :)

Viszont nem repült be a sültgalamb az ablakon, nem'tom hányszor próbálkoztam / elhajtottak mire megtörtént (több százra becsülöm a számát az elutasításoknak). Sőt mást ne mondjak most is bőven kapok nemeket és akkor mi van? Az igenek érdekelnek nem a nemek :)

2020. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen lett az első kapcsolatom. Addigra már mindenki csesztetett, hogy miért nincs barátom.. Pedig szép lány voltam.. Valószínűleg a hozzáállással volt a baj..

Keress hasonló lányt és hívd el sétálni...

2020. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem csókolóztam, randiztam, pettingeltem, szexeltem, soha nem volt párkapcsolatom. Minek sietni? Nem érdekel, mennyire íratlan elvárás vagy nem normális, én már sok éve kijelentettem magamban magamnak, hogy csak azzal, akit szeretek, akivel kapcsolatban vagyok. Addig semmi, utána pedig, ha úgyis tartós, annyiszor szexelhetünk életünk végééig, ameddig az egészségügyi állapotunk engedi.


19/l

2020. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 most kaptál gondolom jópár privátot😂
2020. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszolónak: Egy privátot kaptam.
2020. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 évesen találtam meg az első szerelmemet, aki azóta a feleségem. Van még kérdés? F/32
2020. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az önsajnálat mindig jó dolog, annál már csak a sajnáltatás a jobb nem?
2020. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!