Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy új kapcsolat első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy új kapcsolat első szexuális együttlétekor normális az, hogy csak a fiú ad orált?

Figyelt kérdés
A nő hozzá sem ér a péniszhez nég kézzel sem. Ez csak nekem volt fura, vagy később ez változhat?

2018. febr. 11. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha alárendelő kapcsolatról van szó, ahol a fiú az alárendelt, úgy teljesen normális, hogy csak a nő kap élvezetet, a fiú pedig semmit.


24/N

2018. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Most mész át a kiképzésen a szub szerepre, soha nem fogsz semmit kapni, viszont korbács előfog kerülni és kényszerít , majd a csaj mindenre.
2018. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Kíváncsi vagyok, mikor fogja rád adni az erényövet.
2018. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szex közben mindketten elélveztünk. Inkább csak az előjátékban hiányzott a dolog. Lassan keményedek, ha nincs orál ezért zavar igazán.
2018. febr. 11. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez abszolút emberfüggő.

Nálam alap az orál oda-vissza minden kapcsolatban. Tehát komoly kapcsolatban és szexkapcsolatban egyaránt.

Viszont vannak olyan emberek, akik csak akkor oráloznak, ha megvan egyfajta bizalom a másik iránt. Nekem is volt olyan barátom, aki az első alkalommal nem csinálta, míg én csináltam. Ő ezzel magyarázta, hogy miért nem csinálta. Egyébként amikor már többször találkoztunk és látszott, hogy kapcsolat lesz belőle, onnantól fogva csinálta.

És olyan is van, aki abszolút nem csinálja. Meg kell beszélni még az elején, hogy ki mit szeret, milyen igényei vannak és akkor nem ér csalódás. Nem bonyolódsz bele feleslegesen egy olyan kapcsolatba, ahol nem egyeznek az igények.

2018. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én már régen megvertem volna meg kidobom a csajt.

Bár alapból ismerkedéskor ezeket mindig tisztázom.

Nincs olyan, hogy ő nem ad valamit. Ha én is mindent megteszek, ő is tegye meg... :D

2018. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyből még nem lehet tudni.
2019. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!