Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülők! Szerintetek felelőtlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Szerintetek felelőtlen dolog lenne tőlem kettesben hagyni őket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lányom 18 éves, nagyon jó a kapcsolatunk. Megkérdezte, hogy pénteken vagy szombaton itt aludhat e a barátja (4 hónapja járnak, normális a fiú(egyidősek)).

Tudom, hogy már szexelnek.

A kérdésem az lenne, hogy hagyjam őket éjszakára kettesbe, menjek el itthonról, hogy nyugodtan kettesbe lehessenek?


2020. szept. 2. 09:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2020. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha védekeznek miért ne. Hagy élvezzék megfelelõ körülmémyek között, mint hogy mindehol bàrhol pròbàljàk megoldani. Emlékezz vissza arra amikor te 18 voltàl
2020. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagy őket egyedül, vagy vonulj el a szobádba és filmezz
2020. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pont ezért akarom őket kettesben hagyni mert nekem is jó lett volna ha kettesbe hagytak volna minket.
2020. szept. 2. 09:29
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés
2020. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy biztosan jó ötlet e.


Szerintem igen.

2020. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolat, akkor miért nem kérdezel rá nála? Szeretné, hogy elmenj otthonról vagy maradhatsz?
2020. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan hagyd őket. Nem is feltétlenül kell elmenned, csak ne zaklasd őket.


Én most 24 vagyok. 18 voltam amikor barátnőm lett és elkezdett nálunk aludni néha. Az én szüleim úgy voltak vele, hogy inkább legyünk itthon és hagynak minket 18 évesen már, mert ha nem engedik ugyis találunk rá módot valahol. Így legalább tudják hol vagyunk.

2020. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne felelőtlen? Szerinted soha nem voltak még kettesben? :D Ha tudod, hogy szexelnek már, akkor meg tök mindegy, hogy te mit csinálsz...
2020. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem elmenned otthonról túlzás, én 18 évesen nem vártam volna el ezt a szüleimtől, de annyi, hogy békén hagyod őket a lányod szobájában és addig te hangosan filmezel a sajátodban vagy valami, az teljesen korrekt. De persze ha úgy éreznéd jobban magad, akkor akár el is mehetsz otthonról, úgy gondolom, hogy 18 éveseknél már nagyon sok kárt ezzel nem tudsz tenni :D
2020. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!