Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pàrom baràtja 2értelmü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrom baràtja 2értelmü cèlzàsokat tesz,ha kettesben maradunk,màr a kezét is vègighuzza rajtam,ha megy el melettem,hiàba szolok ,fejezze be,pàromnak nem akarok szolni,gyerekkori haverok,nem akarom hogy baj legyen,de igy nem mehet,mitcsinàljak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért szólnék. Mert nem fog leállni, ráadásul az ilyen nem haver..
2020. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonymousreview60 ***** válasza:
3-szor próbáld meg határozottan leállítani, a kezét eltolni stb.! HA ez sikertelen, akkor szólnod kell a párodnak! Nekem olyan "barát" nem kellene, aki a páromra utazik.
2020. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Attol fèlek èn is,hogy nem fejezi be,de nem akarok köztúk bajt,a tőbbi baràtjàval jol elvagyunk,csipkelődünk,bohóckodunk,de a pàrom előtt is,velük nincs baj.megprobàlok beszèlni vele mègegyszer.
2020. júl. 12. 13:57
 4/19 anonim ***** válasza:

Először neki szólj, mondd neki pl: Figyelj, ez nem vicces, hagyd abba! Még egy ilyen, és elmondom ...-nek (párod neve).

A telefonodon állíts be egy hangrögzítőt, és ha egyedül maradsz vele, csak indítsd el és hagyd az asztalon.

2020. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Keverj le neki egy pofont!
2020. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Estefele megy mindenki haza,nemtudom tudok e beszèlni vele.de màr ezt nem hagyhatom
2020. júl. 12. 14:05
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt írod: "ha kettesben maradunk". Akkor szólj, azonnal, hangosan, határozottan. A hangrögzítőt elindítani egy gombnyomás, már akkor tedd meg, amikor egyedül maradsz vele.
2020. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne is keresd a társaságát. Ha máskor kettesben nyomul, akkor simán mondd neki, hogy ez nem komfortos neked, hagyjon békén, következő próbálkozásra már pofont fog kapni. (Aztán merje csak vissza adni, barátod majd eltörné a kezét.)
2020. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Megtörtènt amitől fèltem,tegnap este már mentek haza,azmeg kitalàlta hogy bent hagyta a töltőt,segitsek megkeresni,gondoltam,legalàbb megin megprobàlom leállitani,de azèrt a telot beàllitottam,ahogy irtàtok,sose tudni,ezvolt a szerencsèm,a szobàba szinte nekem esett,nembirtam tovàbb,szoltam pàromnak,elősször nem èrtette,de megmutattam a felvètelt,lett egy kis balhè köztük,aztàn velem vitàzott,hogy mért nem szoltam,egèsz èjjel nem aludtam.
2020. júl. 13. 06:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy most kellemetlen, de meg fog oldódni. A párod meg fogja érteni, hogy te is zavarban voltál, nem tudtad, mit tegyél.

Ügyes voltál!

2020. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!