Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél tényleg nem annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél tényleg nem annyira fontos az orgazmus?

Figyelt kérdés

Barátnőm szokta mondani, hogy neki nagyon jó a sima szex, mert szereti ha rajta fekszem és nagyon jó érzés ahogy benne vagyok, majd beleélvezek. Valamint, hogy nem feltétlen kell orgazmus hozzá hogy jól érezze magát szex közben. (mivel csak kívül tud elélvezni, mindig a kedvére teszek szex előtt/után vagy akár napközben is, tehát az orgazmus se marad el)


Szóval tényleg van amikor egy egyszerű szeretkezés orgazmus nélkül is kielégít titeket és nem kell, hogy mindig élvezéssel záródjon az együttlét?


2020. szept. 2. 14:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen van! Nekünk nőknek sokkal nehezebb az orgazmus, bár sokmindenen múlik. ha eléggé rá vagyunk izgulva és elég hosszú az előjáték van orgazmus. Bár sokminden múlik a páron is. Ha szeretnéd, hogy orgazmusa legyen akkor kényeztesd vagy orálisan elégítsd ki.
2020. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek valakit, aki 25 éve házas, elején nagyon szerelmes volt a férjébe, mindig mondta, hogy neki akkor jó, mikor a férjének (vagyis soha), felnőtt közben a gyerek, és ma már csak sír, hogy ő meg sem ismerte azt az élvezetet. Ha egy nőnek a pasijával nincs orgazmusa, majd talál valakit, akivel lesz. Sok nő hazudik, meg sem mondja, hogy nem volt neki, eljátssza, nehogy otthagyja a férfi mint frigid nőt. És minden férfi, de kivétel nélkül mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő egy orgazmusautomata világ nagy bikája. Addig "nem számít" az orgazmus hiánya, míg a nő szerelmi érzése fennáll. Amint elmúlik, másutt fogja keresni azt, amit eddig otthon nem kapott meg. Majd ha lehull a rózsaszín köd...
2020. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Igen ez velem is így van, maximálisan tudom élvez i a szexet még ha nem is mindig élvezek el
2020. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett szinte 1:1 az orgazmusok aránya köztem és a barátnőm között, nagyon kreatív tudok lenni ha az ő kielégítéséről van szó. :D


Csak érdekesen hangzott amikor mondta, hogy neki az is hatalmas öröm ha csak benne vagyok.

2020. szept. 2. 15:01
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos hogy kielégüljek. Ha nem akkor ideges leszek hisztis, hàzsàrtos.

A szexet attol függetlenül èlvezem.

2020. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

3as sajnos jól leírta. Tapasztalat

N

2020. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Inkább azt mondanám az az orgazmus nem számít nekem amiről sokan azt hiszik hogy mindenkinek van. Nincs hüvelyi orgazmusom, sose volt, emiatt a konkret aktus közben nem fogok elmenni. Sok férfi hiszi, hogy behatolástól már rögtön orgazmus is lesz, na ez nem így van, legalábbis velem. Csiklón keresztül van orgazmusom és azt igénylem is, szóval az nagyon fontos hogy aktus előtt vagy után legyen nekem.
2020. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 3#-as és 7#-es. Az alàbbi soroddal nem értek egyet:

"És minden férfi, de kivétel nélkül mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő egy orgazmusautomata világ nagy bikája"

Az önzetlenség és a szeretet egyik megnyilvànulàsa ha nem a sajàt egonk szemszögébõl nézzük a dolgokat hanem azt is szemelõtt tartjuk pàrunknak mi okoz gyönyört. Ha egy férfi hisztis valòban azt érdemli, hogy el legyen neki színészkedve a gyönyör, hogy õ tudjon büszkén vonulni milyen nagy kan, de hidd el van aki szeret örömet okozni és ha nehezebb ùton is, de sikerült az jò érzés. Én is ismerek ferfiakat akik nem érettek az igazsàgra...

2020. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Eddig az összes szeretőm azért csalta a férjét mert az nem tudta kielégíteni, önző volt, figyelmetlen, vagy kis farokkal.

Szóval az aki azt mondja hogy neki nem fontos az hazudik.

Egyik nőm se csalta volna a férjét ha otthon becsületesen le van rendezve.

2020. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!