Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalnád a férjed ha hónapok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád a férjed ha hónapokig nem nyulna hozzád?

Figyelt kérdés
A vàlás hitel miatt meg egyéb okok miatt nem lehetséges.Màr a falat kaparom, de ez őt nem érdekli. Külföldön dolgozik, igy amikor nagyritkàn hazajön akkor sincs szex. A vibri meg nem megoldás, utana csak még jobban kívànom.

2020. szept. 2. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem csalnám meg, hanem beszélnék vele. Ha ő sem akarná a kapcsolatot akkor pedig külön válnék, ha nincs válásra keret azt nem kell, de legyen megbeszélve hogy akkor vége, utána keresnék mást.
2020. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Igaz én férfi vagyok, de én megcsalnám a párom ebben a helyzetben. Ha már beszéltem vele, a tudtára adtam volna a dolgot és utánna sem változna akkor megtenném a helyedben biztosan.
2020. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
5 éve külföldön dolgozik a férjem és tényleg vannak olyan pillanatok amikor én is a falat.... Viszont amikor hazajön akkor csak egymással foglalkozunk. Nem könnyű de ki lehet bírni, max a vibriben gyakrabban kell elemet cserélni :)
2020. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, megcsalnám, utána pedig elválnék. Nálunk is van hitel, mégis válunk. Ez nem visszatartó ok. Ha meg már megcsaltam, nincs értelme együtt maradni.
2020. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
A hitel, a pénz elég ok arra, hogy egész életedben boldogtalan legyél és egy sz.r kapcsolatban ragadj? Üljetek le, beszéljétek meg és ha nem sikerül rendezni akkor engedjétek el egymást.
2020. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A hitel meg 'egyéb ok' nem ok arra, hogy együtt maradjatok. Szimplán nem akarsz kilépni a kapcsolatból, mert ez kényelmes vagy ki tudja miért. Ha papíron nem is váltok el, megbeszélhetnéd a férfeddel, hogy külön mentek. Akkor azzal szexelsz akivel akarsz. Egyébként így csak szenvedni fogsz (és nem csak a b..szatlanság miatt)

N

2020. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Williamspear ***** válasza:
97%

Ilyen esetben simán!

A sok megmondó nem cipeli a hátán a hitelt.

Úgy nagyon könnyű tanácsot adni nekik, hogy nincsenek kiszolgáltatva se anyagilag, se szexuálisan.

2020. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy egyébként milyen a házasságunk. Ha érzelmi síkon rendben van,akkor lehet nem tudnám megtenni. De alapból azt mondom, igen, megcsalnám.
2020. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Hány évet kell még kint dolgoznia, hogy vissza tudjátok fizetni a hitelt és végre elhagyhasd?
2020. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Mások is váltak már el úgy hogy hitel van stb. Attól még hogy külföldön dolgozik neki szerinted nem rossz? Gondolom ő sem képes a boldogságtól a kangörcsei közepette hogy a felesége nélkül kell gyakorlatilag élnie.

Egyébként meg gratulálok. Azon dolgozik hogy megteremtse a pénzt, tudjátok spórolni, jobban éljetek, te pedig azon gondolkozol hogy megcsald-e a férjed. Ha pedig már nem szereted és szerinted nem megmenthető a házasság, akkor sem hagyod el, mert vannak a dologban nehezítő tényezők. Igazán gerinces személy lehetsz. Várj, nem vagy az. Ideje lenne magadba szállni és elgondolkozni egy kicsit nagyon.

2020. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!