Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még a földön olyan férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még a földön olyan férfi, aki megelégszik a normál szexszel?

Figyelt kérdés
Semmi orál, anál, csak vaginális közösülés. Előjátéknak és utójátéknak simogatás, csókolózás.

2020. szept. 2. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
De miért az a normális szerinted, ha nincs orál?
2020. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mert mindent oda kell tenni, ahova való. A nemi szerv nem szájba való. A himvessző a vaginába való, ez igy lett kitalálva.
2020. szept. 2. 18:56
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igénylem, viszont imádok nyalni. Szóval ha az még belefér.. Ne írj, de nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki ilyen. Nyilván nem ellenzem, ha valaki rákóstol, de nem is várom el.
2020. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ilyen. Nem mondom, hogy panaszkodok, de azért nekem is fura :D 10-ből 9 alkalommal visszautasítja, amikor le akarom cuppantani, nyalást én nem szeretem ő meg nem igényli, és az anál hálistennek nem mániája neki sem. Így teljes az összhang köztünk :) Nem hiszem, hogy ő az egyedüli ilyen pasi az országban, de tuti 1000-ből az 1.
2020. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

"Mert mindent oda kell tenni, ahova való. A nemi szerv nem szájba való. A himvessző a vaginába való, ez igy lett kitalálva."

Váhh, én nem igénylem sem a szopást, sem az anált, de ettől a szabálymániától biztos, hogy menekülőre fognám. A szex amúgy gyereknemzésre való.

2020. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Nőként mondom, az orál a szexben az alapcsomagba beletartozik. El sem tudnám képzelni anélkül.
2020. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

Ritka mód prűd vagy, én lányként is azt vallom, hogy a szex úgy a jó ha mocskos. :D


Amúgy nyugi itt lesz jelentkező, tele van az oldalt " Gáz ha xy évesen még szűz vagyok " pasikkal.

2020. szept. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%

17-es, tetszik a hozzáállásod. ;) Egyébként hozzátenném, hogy az itteni szűz pasik, azok sokszor egyből se.ből szájba akarnák tolni... :D


Kérdező, az orális szex kb olyan régi, mint az emberiség... :D

2020. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

Ez a nemiszerv nem a szájba való ez meg micsoda szabály? A kéz se a szájba való remélem sose nyaltad meg az ujjad, vagy mi.

A szexualitás azon kívül hogy nyilván a szaporodásról, de a kölcsönös örömszerzésről szól. Ha te nem szereted az orált, meg az anált hát ne csináld, biztos lesz akinek ez így jó. De olyat mondani, hogy azért nem, mert nem oda való, na az érdekes kijelentés, az ókori kultúrákból is tudjuk hogy a szexualitás nem csak abból áll hogy berakaja a férfi aztán nesze. Mindenki csinálja, ami neki örömet okoz.

2020. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem jó, élvezzük mindketten

40f

2020. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!