Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem elègitett ki, csak magával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elègitett ki, csak magával foglalkozott. Sosem volt mèg ilyen. Aggódjak?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Az elejètől fogva nagyon aktív a szexuális èletünk, sosem volt gond eddig. Viszont a múlt hètvègèn fura volt nagyon. Először is, nem akart találkozni velem pènteken, mert dolgozik sokáig ( ezt megelőző hetekben pèntekenkènt kèt munkahely-15 óra munka után is autóbaültem, ès elmentem hozzá(35km) mert látni akartam). Másrèszt, szombaton, amikor eljött vègre, alig volt itt fèl órája, már "letámadott", aminek alapból örülnèk is.. de tartott kb 5 percig, semmi előjátèk, csak forgatott ide-oda, ès már kèsz is volt. Èn meg ott voltam teljesen èrtetlenül, hogy most ez mi. Az elmúlt 4 hónapban sosem volt ilyen, többször hangsúlyozta is, hogy neki nagyon fontos, hogy nekem jó legyen.

Erre most mèg az orgazmus közelèben sem voltam. Amikor rákèrdeztem, hogy ez mi volt, csak annyit mondott, hogy most csak magával akart foglalkozni.

Iszonyú kellemetlenül ès kihasználva èreztem magam. Aztán úgy nèzett ki, hogy sajnálja, megígèrte, hogy este belead mindent, jóvá teszi.

Jött az este, megnèztünk egy filmet, aztán kikapcsolta a tv-t, elfordult ès aludt. Jolvan, gondoltam majd másnap dèlelőtt, mielőtt dolgozni menne. De semmi. Egyáltalán semmi. Mèg egy intim simogatás, tapi vagy bármi, ami máskor tök átlagos, az sem volt.

Ezeken kívül teljesen ugyan úgy viselkedett mint máskor, nem volt rossz kedve, nem volt feszült, semmi.


Aggódjak, vagy ez lehet normális?

Őszintèn szólva, ilyet mèg sosem tapasztaltam ezelőtt..

N26


2020. szept. 2. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes eset.. Akármennyire vagyok fáradt, akkor is mindig van kedvem hozzá..

Kérdezz rá. látatlanban bárki bármit mond, maximum felidegesíted magad. Ha legközelebb is ilyen, akkor biztos, hogy valami van, amit nem mond el.. De az is lehet, hogy szimplán semmi kedve nem volt az egészhez.. Ne mtudok rá mit mondani.

25f

2020. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előfordulhat, hogy valakit nyomaszt valami, stressz éri, amit nem oszt meg veled, vagy csak kimerült fáradt - emberek vagyunk.

Viszont olyan szöveg hogy "most csak magammal akartam foglalkozni" még egy több éves párkapcsolatba sem elfogadható. Üljetek le és beszéljétek meg, hogy ez mégis mi volt, ad-e rá normális, számodra elfogadható magyarázatot. Ha nem akkor dobd a francba az ilyen önző figurát, mert ha most ez van, akkor mi lesz évek múlva?

2020. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze, emberek vagyunk. Volt már, hogy nem volt orgazmusom, de attól mèg az egèsz nagyon jó volt, foglalkozott velem, sokáig tartott, utána is hozzámbújt, ès sajnálkozott amièrt nekem nem ment. Volt olyan is, hogy fáradtak voltunk mindketten, de akkor is megtettünk mindent egymásèrt. Ès úgy alapvetően az átlag időnk is olyan 20 perc körül mozog..

Leginkább ezen a mondaton vagyok fennakadva èn is, hogy csak magával akart foglalkozni... Nem tudom mire vèlni, nem adott rá magyarázatot..

2020. szept. 2. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszem kibújt a szög a zsákból, és a nagyon fontos hogy neked jó legyen sztori porhintés volt, de nem akarok elhamarkodott következtetést levonni, minden esetre lehet hogy én vagyok az önző de számomra a kapcsolat legfontosabb része a szex, hiszen ha az rossz komoly feszültségek jöhetnek elő, én még egy-két alkalommal nézném el ezt maximum. Jah és srác vagyok, nem azért fogom a pártodat mert nőtársam lennél.
2020. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes, az én barátnőm azt mondta, hogy ő csak úgy tud felizgulni ha én használom őt és kiélvezem a testét a saját örömömre. Ebből érzi hogy tetszik nekem és vonzó.
2020. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

#5 na jó, de azért 5 perc kb még arra se elég, hogy tényleg felizguljon, nemhogy még élvezze is, nyilván a te barátnőd se a fent leírt forgatókönyvre vágyik- arról nem is beszélve, hogy a kérdező valszeg nem a te barátnőd és a fentiek alapján nem osztja ezt a fajta vágyát.


Kérdező, én azért erre rákérdeznék, hogy mégis mi volt ez, mi itt a net túloldaláról okoskodhatunk napestig, akkor se fogunk a párod fejébe látni. Viszont ez a magával akart foglalkozni dolog nekem is aggasztó lenne.

2020. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Lehet stressz, kimerültség, kényszer..

Nem tudhatod, mit él át a munkahelyén, éppen az nap mi történt vtle...

2020. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most csak magammal akarok foglalkozni"

Mondtam volna akkor takarodjal es verd ki magadnak mert en nem egy mupina/szexbaba vagyok amibe beleverheted aztan jolvan....


23/l

2020. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az lenne a legjobb, ha rá kérdeznél. Lehet, hogy fáradt, nyomasztja valami, stresszel.

De, ez a mondat, "Most csak magammal akarok foglalkozni", alapból egy párkapcsolatban nem mondunk ilyet, nem elfogadott ez. Számomra, azaz estés dolog is kicsit fura volt.

Nem szeretnék itt találgatni, mert nem tudhatom, hogy mi zajlik a párod fejében, csak azt tudom javasolni, hogy kérdezz rá.

2020. szept. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!