Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan három éve vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan három éve vagyok kapcsolatban viszont nagyon meguntam mindig ugyan abba a lyukba tenni....Nagyon nagy hiba lenne ha szeretőt tartanék?Hol lehet keresgetni h ne bukjak le?18/F

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál arra, hogy őszinte légy a partnereddel és beszélj vele erről? Vagy ennyi emberség sincs benned/ennyire sem tartod őt?
2020. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
írj
2020. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked a párod annyit ér csak hogy "ugyanabba a lyukba" akkor nektek nem kellene egy párt alkotnotok... Engedd útjára hogy olyan pasit találjon aki meg is becsüli, te meg lebukás veszélye nélkül kefélsz akivel akarsz (vagy tudsz, bár ezt a hozzáállást nem annyira kedvelik a nők).
2020. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, keress mást, probléma megoldva és neki is jobb lesz
2020. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy bevált megoldás. Ezt pedig szakításnak hívják.
2020. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
18 évesen inkább tanulj! Már bocs.
2020. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zol56 ***** válasza:
100%

Ha 18 évesen így gondolkodsz mi lesz később. Ha tényleg így gondolod sincs baj, mert sok ilyen ember van ilyen gondolkodással.


De akkor ne legyen állandó partnered. Tiszteld annyira a mostanit, hogy mem rakod más lyukba addig amíg Ő van. Ha nincs TÁRSAD, ÉLETED, SZERELMED akkor váltogathatod a lyukakat akik erre vevők. Mert vannak. Nekem is és sok más embernek is volt ilyen. Ha ezt nem állandó partner mellett teszed akkor nincs baj.

Ha állandó partnered van legyél férfi és csak Ő legyen számodra.

Ha ez nem megy legyél férfi és mond meg Neki.

Ezek a legegyszerűbb módszerek.

A saját érdekedben is.

2020. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire unalmas neked akk szakíts a csajoddal. Ja h ahhoz már nem vagy érett?
2020. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Nekem beteheted L
2020. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Neked lyuk-lyuk...Ha meguntad a barátnődet dgni nem fogod örömed lelni egy szeretőben sem. Hosszabb távon főleg. 18 évesen még nem kellene itt tartanod.
2020. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!