Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az exemmel jobb volt a szex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel jobb volt a szex. Mi lehet az ok, hogy a mostani párommal nem ugyan olyan jó?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az exemmel jobb volt a szex, vadabb. Szex közben sokat beszéltünk, volt egy kis dirty talk is, ami baromira tetszett. S tetszene most is. De a mostani párommal picit más. Nem olyan jó a szex s elég ritka is, havi 2x.


21/lány



2019. jan. 15. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Mert most nővel vagy , azelőtt meg férfivel voltál...
2019. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Másik ember.
2019. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Nővel voltam ezelőtt is. Okostojás

2019. jan. 15. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert az emberek nem ugyanolyanok. De erre magadtól is rájöhettél volna már.
2019. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Talán ha kommunikálnál vele arról, hogy mire vágysz...
2019. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
az elsőt megszoktad, ahhoz viszonyítod most már
2019. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Előzővel jobban passzoltatok szexuálisan.
2019. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Erről beszéltél már vele? Mindig ennyire kicsi volt az igénye? Vagy nagyon nem bírtok kommunikálni vagy egyszerűen nem passzoltok össze szexuálisan.
2019. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#Utolsó

Sokat beszéltünk már erről, néha veszekedés lett belőle. Az első év eléggé aktív volt, heti 4-5x csináltuk. 2 év fél éve vagyunk együtt. Mondtam neki, hogy én így sokat nem bírom, frusztrált vagyok, ideges emiatt. Talán külön utakon kéne folytatnunk.

2019. jan. 15. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Más az izlésetek szexuális téren. Én is vadabb szexet szeretem a lassú tötyizől le is lankadok nem élvezem elalszok. Lehet hogy ez miatt nem lesztek sokáig együtt majd megtaláljátok azt akibpasszol hazzátok. Vagy csináljátok és majd egymáshozvigazodtok ha megfelel. B@r fiuként mondom.
2019. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!