Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok odamenni strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok odamenni strandon lányokhoz ismerkedni, mondani neki hogy tetszik nektek stb?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem, a "a tetszel nekem" kezdetű szöveg még szimpla szórakozóhelyen sem jön be a nőknek, ennél azért legyen több kreativitásod, fantáziád. Kicsit tolakodó épp' csak a "és kő kóla" mondatrészt nem teszed hozzá.
2020. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha 1 nőnek nem kezdtem így 1 mondatot.

Szerintem nem sűrűn nyúltam volna bugyiba! 🙄🤭

F

2020. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Régen dolgoztam strandon, ill. üdülőben. Több csajjal jöttem össze. De soha nem a "jó vagy nálam, hová megyünk, hozzám vagy hozzád...vagy a kisbódé mögé?" szöveggel! Beszélgetésbe elegyedtem nagyon sok emberrel, nem csak nőkkel. Ez hozzá tartozik az élethez és sok munkakörhöz. A beszélgetésből nagyon hamar kiderül, kinek vagyok szimpatikus. Akinek tetszek, avval lehet próbálkozni, feltéve, ha nekem is megragadja a fantáziámat az illető hölgy. Olykor összejön, olykor nem.

Nem vagyok egy Adonisz, amolyan Piedone a megjelenésem, de van valami kisugárzásom, mert szinte mindenhol képes vagyok ismerkedni. Ebbe beletartozik a strand is. Lehetek egyedül vagy akár gyerekeimmel, sőt, volt, hogy nejem is ott volt, mégis flörtölt velem egy egy nő. :) Múlt nyáron, a Balatonon egy fiatal, szép, egyedülálló anyuka mindenáron fel akart szedni. Az sem zavarta, hogy nejem pár méterre volt tőlünk. Többször is odajött és tette magát. :)

Amikor két házasság között voltam, a hotelben ahol dolgoztam, megszállt két nő, ők együtt akartak meghódítani. Második nap beadtam a derekam. Szuper élmény volt! ;)

2020. szept. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenki hogy mondja hogy ez tuti rossz szöveg. de akkor leírnátok hogy mi az ami bejött, vagy csajok mi az ami tetszene
2020. szept. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Én nem kertelek, simán megkérdezem hogy dugunk? A legtöbb csajnak bejön. Szerintem beszélgetni gáz. Maradj titokzatos, azt szeretik.
2020. szept. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen többször is. De egyik beszélgetést sem így kezdtem! F.
2020. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!