Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudnátok mondani olyan helyet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan helyet, oldalt ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az első barátnőmet, akivel 3 évig tartott a kapcsolatom itt találtam meg.Nos ne tudom,hogy létezik-e olyan ismerkedő oldal,ahol nagy részt nincsenek kamusok és szex éhes lányok?

2017. dec. 14. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Fent vagyok badoon és bár én biszek vagyok, de most fiúval szeretnék járni, de én pl ezen az oldalon találtam egy csomó leszbikus illetve biszex lányt és rám is sokan írtak. Nekem annyira nem tetszik ez az oldal, viszont én tényleg sok leszbikus és biszex lányba futottam bele itt.
2017. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Itt a gyakorin is találsz, meg az Instagramon...

Csak arra ügyelj, hogy KIVEL IS ÁLLSZ SZÓBA!!!!!

Mert akik itt írnak, bizonyos százalékuk valójában egy kiéhezett, szexmániás pasi, akik lánynak adják ki magukat, kamu névvel, kamu képpel mutatkoznak be.

Aki kevésbé tapasztalt ilyen téren, az könnyen bekapja a csalit.

Nincs olyan oldal, ahol ne lenne kamuzós pasi, szóval csak ésszel, és ne ész nélkül az internetes ismerkedéssel!

Sajnos sok ilyennel találkoztam.


16/L

2017. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sweetcandy

Pinkvanilla

Badoo

Itt. Mindenesetre mindenhol vannak kamusok és kancás/kanos emberek, épp ezért kell megválogatni kivel beszélgetsz :)

2017. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!