Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves szűz ként normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűz ként normális hogy tini lányokra vágyom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem éltem ki magam, mindig is balek voltam. De most már fel szeretnék ezzel hagyni, és élni mindenképpen. Viszont sokkal fiatalabb lányok izgatnak? Baj? 17 évessel már csinálnám. Illetve izgat mindegyik, de most a tinik nagyon.

2020. szept. 5. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen normális ez :) Kimaradtak neked a tinik, most be szeretnéd pótolni, nincs ezzel semmi baj.
2020. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
17%

Nem, mert nem bűn belátóképességgel rendelkező, valamelyest tapasztalt, drogos befolyás alatt nem álló, és érzelmileg sem kényszerített, virágzó 17 évessel szexelni.

Nem, mert amíg nem veszíted el a szüzességedet, addig nem tudható teljes meggyőződéssel, hogy efebofil vagy-e (vagy rosszabb) vagy csak érzelmileg megragadtál ebben (plusz valóban vannak akkor ki nem élt vágyaid, amiket most próbálsz bepótolni), és emiatt keresel a valós pszichoszexuális érettségedhez a korban is hozzáillő partnert.

Ezt tekintsd egy jelzésnek, és kérj segítséget baráttól, hogyan kell ebbe belevágni. Ha megfelelő barátod nincs vagy ő nem elég, akkor kérj segítséget pszichológustól. Én ezt tettem, csak sajnos sokkal később. Te neb@szd el az időt!

2020. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

Kicsit hasonló kérdéshez (#8 @ https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita.. fűzött válaszom:


Azt hiszem, sok tekintetben hasonló pályán vagyunk. Megmondom, min érdemes elgondolkodnod.


0. Prosti : Én is próbáltam, de nem segített. Aztán összejöttem egy „őrülttel”, akivel elveszettem a szüzességemet. Meg nem oldotta problémámat, de lendített nem keveset rajtam.


1. Testi higiénia megvan? Az öltözködésed nem igénytelen? Tehát mosott, nem szakadt stb. ruha, nagyobbrészt nem turiból, kínaiból.


2. Szépség : Ez egy relatív fogalom. Van egy kolléganőm, hát nem sok tekintetben egyezik azzal, amit én a csinosságról elképzelek (és az nem Pamela Anderson stb.) A férjével mégis szeretetben élnek és 2 gyerekük van. Van egy kellemes személyisége és sok esze. A szombat esti táncos helyeken is sokszor látok nem undorító, de nem fitt, ugyanakkor jó táncos, és főleg magabiztos, fazonokat csinos nőkkel.


3. Okosság : Az embereknek nem azért tetszik meg valaki, mert okos és szép és gazdag és szerencsés, hanem mert azt tudja nyújtani, ami neki kell. Egyiknek pénzt, a másiknak szexet és vicceket, a harmadiknak csillogó észt stb. Ez egyénenként változik, és csak felderítéssel (ún. ismerkedés) deríthető ki. A Facebbok profil segít, de keveset.


4. Gazdag : Kinek kell, kinek nem. Elég a gyakorin körbenézni, és lehet látni, hogy nők pénzügyi szempontból mennyire éretlen vagy csóró pasasokkal jönnek össze, csak mert az – valamelyest - tudja használni a farkát és jó a szövege.


5. Edzettség : Ezen a legkönnyebb változtatni, mert majdnem minden faluban van legalább egy edzőterem, Budapest meg tele van ß@rva velük, illetve pár súlyzóval és kettlebellel még ott is lehet edzeni, ahol az sincs.


6. Önbizalom : A „kisugárzáshoz” a legfontosabb és egyben a legnehezebben építhető elem. Ezt személyesen is lehet építeni. Azt hogy mitől érzed magadat önbizalommal teli(bb)nek, azt te tudod, vagy a terapeuta segít kideríteni. Nekem az segített merni szombat este kimozdulni, hogy előtte néhány ma népszerű táncot (bachata, szalsza, swing stb.) tanultam magántanárná. Amikor ott már viszonylag jól ment, akkor mentem csoportos órára. Amikor az viszonylag jól ment, akkor mentem egyedül szombat este el. legurítottam előtte pár feles vodkát, de nem sokat.


7. Pszichikai akadály: Van más akadály? Akkor terápia szükséges. A fentiek mellett lehet, hogy tényleg van szociális fóbiád, egyéb bajod, ami megakadályozza, hogy sikeresen közeledj, társalogj. Ezt pszichoterápia tárhatja fel.


8. Incel vagy esetleg?


Elég sok video érhető el, hogy mi a baj az incelekkel (a viselkedésformával):


https://www.youtube.com/watch?v=VmWB2WrcKgc


https://www.youtube.com/watch?v=rbX25m9eVDM


https://www.youtube.com/watch?v=qDVZ9Z6BhyY&t=154s


Végig kell gondolni, hogy ezekből mennyi igaz rád, és ha számos, akkor ezeket a jellemvonásokat át kell alakítani. Elképzelhető, hogy a fenti videókban mutatott viselkedések egy részét mutatod, de erre vak vagy. Ebben az esetben egy őszinte barát adhat viszonylag kendőzetlen választ, vagy szintén a terapeuta segíthet szembenézni magaddal, és nem kikerülni a kényelmetlen válaszokat, amit otthon olyan könnyű megtenni.


Volt inceleknek is vannak meglátásaik : https://www.youtube.com/watch?v=_A060JoYwVA


Nekem az első 4 pont kb. oké. Az önbizalmamat még építeni kell, edzeni most kezdek el. Pszichológushoz járok, de nemsokára abbahagyom. Javaslom, hogy menj el pszichoterápiára, mert valószínűleg csőlátásod van magaddal szemben. Az elme a kellemetlen dolgokat bámulatosan simán kikerüli, de ezzel együtt a megoldást is.

2020. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgasd magad ez miatt! Tőled idősebbek is, és azoknál még jóval idősebbek is vágynak a tinikre!

Ez nők körében is előfordul csak kisebb gyakorisággal.

2020. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális, hogy tetszenek a fiatal, csinos csajok, ezzel sokan így vannak. Így viszont a saját lehetőségeidet szűkíted. Tanács: ne egyetlen korosztályra fókuszálj, szerezz tapasztalatot, s hidd el a 28 éves lányok között is vannak olyanok hogy húúúúúúúúúúúú :P
2020. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Megkésett pszichoszexuális fejlődésre gyanakszom.
2020. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!