Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is fel szokott állni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is fel szokott állni az utcán más lányokra is a barátnőtökön kívül? Mondjuk olyan csajokra akiknek kinn van mindene v strandon normalis hogy baratnom ezen sirorohamot kap?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Az nem normális hogy ilyen fiuval van együtt! Ha az èn pasim lennèl már règ kidobtalak volna. Legyen már benned ennyi hogy nem a barátnöd elött áll fel másra a kukacod... Forditot esetben nem tudom te hogy èreznèd magad.
2017. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát érdekes én is megbámulok minden jó nőt, még ha barátnőmmel is vagyok, de azért nem áll fel. :D
2017. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy pl strandon most hogy tagasjam le meg mar az a szokasa hogy odanyul ha latja hogy olyan a csaj ami nekem bejön. De mikor ma is az arcomba nyomta szinte a masik csaj a bikinis seggét hát mit csináljak? De nem csalom meg es most is megy a hoszti azért nincs sex mert azt mondja nem akarja hogy azokra a csajokra gondoljak akiknek néztem a seggét a strandon. Szerintem meg ez nem normális, hozta a csaj a jégkasát behajolt premier planba mellettem... Hogy ne nézzek már ida o is odanézett aztan hisztizett
2017. aug. 26. 20:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Dobd a csajt de rögtön...... ;)
2017. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha ilyen durván másra is feláll az már nagyon kiábrándító.
2017. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miert nektek nem állna fel egy ilyen szituban? Mint a mai amit irtam. Gyónyórű kerek sima feszes popsi bele az arcotokba kirajzolodik a pin..ja ez automatic hogy feláll. De nem csalnám meg szeretem ez független ettől
2017. aug. 26. 21:44
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Te mit szolnal ha a nod mas pasikra nedvesedne? Gondolom tokre orulnel neki:D L
2017. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem lassan 4 év együtt lét után se áll fel másra csak úgy hirtelen, lehet a nő akármilyen.. persze előtte nem is nagyon keresem az ilyesfajta kilátást, de ha egyedül vagyok és megbámulok egy olyasfajta nőt mint írtál, se kezd el rakoncátlankodni a lompos.
2017. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves a barátnőd,15?


Elég gyerek még..

2017. aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
18
2017. aug. 27. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!