Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-30 év közötti pasik nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti pasik nektek mennyire vonzóak a kicsit idősebb nők?

Figyelt kérdés

A 35-40 év közötti nőket mennyire tartjátok vonzónak szexuálisan?

Mik a pozitívumok és negatívumok?:)


2020. szept. 6. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
nagy számok törvénye
2020. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 $$$$$ ***** válasza:

Én nagyon vonzonak tartom a 30-40 es nőket sőt meg az 50 eseket is... Nagyon bejönnek. Bár eddig sajnos a legidősebb lány akivel voltam 29 volt. De nagyon örülnék ha egyszer egy idősebb nővel is lenne valami...

20/F

2020. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pont ahogy a kettes irta. ha szépek, jó a humoruk akkor szinte minden srác menne rájuk, ha elhizottak, magukra nem adnak már annyit akkor pedig nem. Láttam már nem egy 50 es nőt akivel gondolkodás nélkül összebujtam volna. éés olyan 20-30 ast akit bottal se. és forditva. a vágy, nem életkorhoz, inkább kinézetthez kötött
2020. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 Teljesen igazad van. Láttam már nem egy 45-50 éves nőt akiket 25-30-nak néztem, és olyan huszonéveseket akikről meg voltam győződve hogy már betöltötték az 50-et. Azok a nők akik fiatalon is szépek álltalában 30 felett kezdenek igazán "kivirágozni" és még szebbek, még vonzóbbak lesznek.
2020. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

lehetnek vonzók

nekem 27 évesen 37 éves nő volt a legidősebb akivel voltam, de láttam már 40+-osban is olyan nőt aki nagyon vonzó volt

2020. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen 40 feletti nőket húzogattam. Mindent szerettek. Nem problémáztak. A fiatal csajok ellenben sokmindent nem akartak.
2020. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira mint a 20 éves csajok.
2020. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Huszonéveim elején semennyire, akkoriban szexuális vonzalom terén a 30 feletti nőket észre sem vettem. Azóta ez már nincs így, inkább az a baj, hogy ebben a korosztályban már nem érvényes, hogy (szinte) bármit csinálsz, akkor is vonzó a tested, és sokakon eléggé látszik a nem túl egészséges életstílusuk, hétköznapjaik lenyomata. Na meg sokan lelki frissesség terén besülnek, "x évesen ilyet már nem illik", "szülőként ilyet már nem illik", stb.
2020. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon...
2020. szept. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem mindig bejöttek az idősebb nők. 30-40 körül meg esetleg fölötte már jellemzően nincs mindenen hiszti, megvan a kellő önbizalmuk, ismerik magukat. Ha akarnak valamit, akkor azt megmondják, nyitottabbak a szex terén stb... :)

Bár én 32 vagyok, de egy vonzó 50-esre a korosztályom se mondana nemet szerintem. :))

2020. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!