Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fétis?

Figyelt kérdés

Engem jobban izgatnak/jobban tetszenek a lányok/nők, ha ünneplő ruhában vannak (leginkább fekete-fehér, pl: fehér ing/blúz/csipkés felső, fekete szoknya/harisnya/farmer).


Volt általános iskolai osztálytársam, akibe szerelmes voltam, mindig ünneplő ruhában tetszett a legjobban, és amikor visszaemlékszek rá, mindig a ballagási ruhájában képzelem magam elé, mert abban volt a legcsinosabb (pedig egyébként is jól öltözött).


Másik példa erre a jelenlegi egyik tanárnőm, aki nem nagyon keltette fel az érdeklődésemet, de csak addig amíg nem volt egy ünnepség az iskolában, és akkor nagyon tetszett nekem (fehér ing, fekete szoknya, harisnya és magassarkú), pedig ő is csinosan öltözködik a hétköznapokban is.


Ez létező fétis?

Valaki van-e még ezzel így, mint én?



2020. szept. 6. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Gyakorlatilag bármi lehet fétis tárgya, szóval miért ne
2020. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta hallottam a méhecske fétisről azóta semmi sem lep már meg.
2020. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden lehet fétis, ez a te szemszöged, bár itt szerintem arról lehet szó, hogy igényes vagy az esztétikumra, a szépre.

Nagyon jóóó tulajdonság !


Te is szeretsz ünneplöben lenni ?

2020. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Én igazából annyira nem :D
2020. szept. 6. 13:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy tudja esetleg valaki, hogy van-e ennek a fétisnek valami neve? Általában szokott külön nevük lenni.
2020. szept. 6. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ilyesmi kis "diák lány fétisem" nekem is van!
2020. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ruhafétis illik rá: [link]
2020. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Nem diáklány fétis. Arra izgulok fel, ha 14-45 éves korú lányok/nők, fekete-fehér ünneplőbe vannak felöltözve :D
2020. szept. 6. 14:10
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Igen, talán illik rá, de olyat konkrétan, hogy ünneplő-ruha fétis nem találok sehol ;)
2020. szept. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!