Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan,hogy hónalj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,hogy hónalj fétis?Amikor erősen érezzük a partnerünk hónaljszagát?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 22:10
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet bár szerintem belénk vankódolva hogy a feromonok beindítanak. Persze undinak tűnhet ez és nem is egy vadidegen szaga fog bejönni a teli bkv buszon. De nekem pl párom izzadtságszaga tetszik, felizgat egy kicsit és néha ha nem látja beleszagolok abba a pólóba amit levett

N

2020. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 The Dead and Dreaming ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten létezik, nekem alapvetően például tetszeni szokott egy nő hónalja, ha látom. Olyan erotikus tud lenni, ha így nyújtóztatja a karjait. Valamiért nekem még az is bejönne, ha kicsit szőrös lenne, de tudom ezért kb mindenki elítélne, ha elmondanám neki.
2020. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de az nem a szaglászástól függ.
2020. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom ilyen, persze nem megszállott az izzadtságom után, de említette már többször h van h beindítja őt is ha kivagyok izzadva, a látvány meg az illat is.

Nekem fura volt, mert nem hallottam még ilyet, de aranyos is.

22/L

2020. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sem a szagtól függ :D

Egy női hónalj lehet szexi, ha az szép és borotvált.

De a nőnek majdnem minden része csodálatos :-)

Boldog vagyok, hogy férfinak születtem.

2020. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat hozzáad az izgalomhoz a partner feromonoktól fülledt illata. De amúgy én is erotikusnak találom a hónalj látványát is (sőt, a szőrzetet is - jelzi, hogy érett nő, na meg a puncit és az ott váró élvezeteket is eszembe juttatja)
2020. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik. Nekem is az van, és ismertem nőt is ilyen érdeklődéssel.


36f

2020. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


A szőrzetet nem szeretem, de pl. a borosta szerintem is tud vonzó lenni. Ahogy a 6. írja, jelzi, hogy felnőtt nő az illető hölgy.

2020. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!