Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire ki lennék tágulva h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ki lennék tágulva h csak a nagyon vastag méretet érzem meg?

Figyelt kérdés

Lehet ciki de nem érzem meg az az átlagos méretű pasikat.. beteszik és kb alig érzem h lenne bennem valami.. az utóbbi időben megismerkedtem 1 sráccal akinek az átlagosnál jóval vastagabb és vele nagyon élvezem a szexet, érzem h H feszít.. nagyon jó érzés..

Amúgy nem voltam sok sráccal, nem tartom magam 1 szétb.szott nőnek.. szóval nem tudom miért lennék így kitagulva.. de annyira rosszul érzem magam emiatt.. mert ha mondjuk ezzel a sráccal már nem leszek együtt akkor ha csak nem lesz megint ilyen szerencsém akkor nem fogok érezni utána senkit.. amúgy 7 pasival feküdtem le eddig, abból 4 komoly kapcsolat, egyik 6 évig tartott. 2 szexkapcsolat, 1 alkalmi. Szóval szerintem annyira nem vészes a helyzet más csajokhoz képest akik 20on vmenyni pasival feküdtek le, de nyugodtan mondjátok el a véleményeteket. 23/L és 15 évesen vesztettem el


2020. szept. 7. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Igen, elég tág vagy. Nem a szextől, aki azt mondja az hazudik.

Milyen magas vagy, és mennyi a súlyod? Sportoltál valaha valamit?

2020. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem kitágulva vagy, ez egyfajta adottság. Ha fékonyabb farkú sráccal jössz össze, használhattok eszközöket, vagy a kezét pluszban. Amúgy ki lehet fogni, van olyan farok, amin óriási makk díszeleg :)
2020. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Van aki genetikailag tágabb!!

Intim tornával tudsz javítani rajta.

F

2020. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell szarul érezni magad. Ez ilyen, ezt adta a természet. Nem tudsz vele sokat tenni. Ez olyan mint a mellméret, vagy a farok méret. Ha kicsi, baj, de nem tudsz vele mit csinálni. Néha okoz rossz érzést, kellemetlenséget, de meg kell tanulni elfogadni. Majd keresel magadnak valami nagyobb méretu pasit. Kicsit macera, de azért ne agyalj rajta sokat. Nem a te hibádbol vagy tág. A sexnek semmi koze ehhez, ilyen a puncid sajnos.
2020. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem kitágulva vagy, csak simán tág. Ez olyan, mint pasiknál a méret... Vegyél gésagolyót és tanuld meg használni őket. Az intimtorna sokat fog segíteni, de ne 1-2 hét alatt várj eredményt. ;)
2020. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Sokan nem tudjak, de ugy ahogy a ferfiaknak kulonbozoek a mereteik, ugy a noknek is. Ez nem azert van, mert sokat szexeltel volna, aki ezt mondja az nagyon buta.

Kriston fele intim torna nagyon jo, van konyv rola neten is, en aktivan foglalkozok a temaval, teljesen mas okokbol, de keress ra, megeri! ;)

27N

2020. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyedi adottság, egyszerűen jobban el tudod engedni magad. Van ilyen is - olyan is. Fogd fel úgy, hogy te a szerencsésebbek közé tartozol - ezerszer rosszabb aki nem tudja elengedni magát és e miatt nem tudja élvezni a szexet.

Intim torna, Kegel gyakorlatok akkor meg tudod tanulni összeszorítani is (és amúgy is élvezetesebbé teszi az aktust), de több hónap gyakorlás kell hozzá, sok sikert! :)

2020. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát ezért aztán ne érezd magad szarul, erről nem tehetsz. Ellene elvileg igen, ahogy fentebb is írták, intim torna segít. A feleségem szülés után végzett ilyen gyakorlatokat, a végfelhasználói visszajelzésem: szerintem működik.


Azt ugyanakkor sosem értem meg, honnan jön az a marhaság, hogy a sok pasival szexelő nők kitágulnak. Még ha a sok szextől lenne, azt még egy fokkal jobban értem (és akkor pont a komoly kapcsolatban élőkre vonatkozna), de a sok pasitól? Minden pasi tágít rajta egy mm-t, vagy hogy?

2020. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!