Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik tényleg ennyire utáljáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik tényleg ennyire utáljátok a gumit?

Figyelt kérdés

Elhívtam az egyik volt kolégám borozni ( volt már szex, és rég egyedülálló vagyok). Na már szexre került a sor teljesen kiakadt hogy nem szedek gyogyszert. Higy inkább nem is akar semmit tölem meg hogy milyen nö vagyok én. És hogy szopjam le legalább ha eljött.

tényleg ennyire gáz hogy nem szedek? Egyébként ha rendes kapcsolatba a párom szeretné hajlandó lennék szedni. De most 1 egyéjszakás kedvéért?


2018. febr. 11. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Már egyszer megkérdezted ezt, még hányszor fogod?
2018. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem túl kellemes, de egyéjszakásnál használom
2018. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóég! Ez a stác egy igazi fsz. Ezek után biztos, hogy hozzá nem értem volna. Hát menjen a francba. Fuu. Az óvszer mindkettőtök érdekében fontos, ugyanis jó, ha nem csak a terhesség ellen védekeztek, a tabletta nem nyújt teljes körű védelmet.

Ez egy idióta.

2018. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Kar hogy nem engem hivtál
2018. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Higy inkább nem is akar semmit tölem meg hogy milyen nö vagyok én. És hogy szopjam le legalább ha eljött. "


1.Megkérdeztem volna tőle ő milyen férfi, hogy nem képes a farkára gumit húzni, mindent kizárólag a másiktól vár el.

2.Ha nem akar már semmit, akkor miért várja el, hogy

legalább leszopd, csak mert "ha már eljött"?Menjen a büdös francba az álló farkával együtt az ilyen.

3.A helyedben lesza..rnám magasról és többet nem keresném vele a kapcsolatot.Akadjon ki máshol az egoista pö.cs.

2018. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
nekem az ég világon semmi bajom a gumival és sose értettem az e körüli problémát. Mi olyan nagy dolog abban hogy felhúzza valaki ?! 24/F
2018. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy primitív sz@rházi..Messziről elkerülném ezentúl.
2018. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
És leszoptad?
2018. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

annyira én se szeretem gumival, jobban érzem gumi nélkül hogy még is mit csinálok, és a lány is jobban élvezi úgy, mivel jobban érzem úgy hogy mit is kell csinálni

de ha nincs barátnőm és csak alkalmi van akkor csak gumival, meg ha van is barátnőm néha akkor is nyugodtabb vagyok ha van gumi, nem kell izgulni hogy mi van ha becsúszik, pl előváladék stb...

én nem akadnék ki egy ilyenen, hogy csaj azt mondja hogy huzzak gumit, inkább azon ha azt mondaná az alkalmi partner hogy nem huzhatok gumit

2018. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem biztos, hogy férfiként belemennék ilyen egyéjszakás maszlagokba.

Ki tudja mit kap el az ember ? :D


Amúgy én vagyok az élő példa, hogy utálom az óvszert, de mondjuk azért néha viccből felhúzom, hogy tudjam miért utálom :DDD

2018. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!