Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy egy ferfi siman...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy egy ferfi siman lefekudne olyan novel is aki nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Én mondjuk pont nem ...
2020. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én bennem van a hiba, de amikor a volt partneremnél nem éreztem már az érzelmet szex közben, nekem az úgy eléggé rossz volt.
2020. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint én nekem voltak még érzelmeim iránta, de ő rajta már érezhető volt, hgy neki nincs
2020. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
23%

A nem tetszik alatt mit értesz? Nem tetszik kinézetre vagy nem tetszik személyiségre?

Ha nem tetszik személyiségre, de jól néz ki, akkor egy éjszakában még jó hogy benne lennék. Ha kinézetre nem tetszik, akkor természetesen nem fogok lefeküdni vele csak akkor, ha a személyisége megfog és összejövünk.

2020. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy nem tetszik arcra. De van jo melle vagy feneke (kinek mi szamit) Es mondjuk a szemlyisege se tetszik. Pl. Undok.
2020. szept. 7. 10:40
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Hát akkor kutyapózban beraknám neki és nem kímélném.
2020. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van az a telitetségi szint ahol egy szex erejéig akármelyik (tiszta, ápolt, egészségesnek látszo!!!!!) nö tetszik:-)
2020. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mint a kave. Egy ido utan nem szamit mi van benne tej cukor edesitoszer mindegyik vagy egyik se csak ne legyen romlott:)))
2020. szept. 7. 10:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Anno egyetemista koromban volt olyan, hogy egy ütősebb buli után teljesen elszörnyedtem amikor felébredtem az esti partnerem mellett. Józanul teljesen másnak láttam.


Magamból kiindulva, volt már rá példa, hogy olyannal kerültem kapcsolatba aki nem tetszett.

2020. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Voltam már így lánnyal igen
2020. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!