Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha szeretnék be hódolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha szeretnék be hódolni nőknek nagyon, mert izgat?

Figyelt kérdés
Minden ezzel kapcsolatos dolog nagyon felizgat.

#nők #Hódolnak
2020. szept. 7. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

dehogy baj.

30 as férfi vagyok, és a mai napig fantáziálok néha domina nőről, hogy felcsatolhatóssal megdug közben nagyokat élvezek, majd taposás jelleggel a lábait az arcomba nyomja, ráélvezek a talpára és lenyalom...

2020. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha ez ennyire izgatja a kérdezőt és az #1-ső hozzászólót esetleg kérjétek meg a csajt, hogy szarjon a fejetekre! :-)
2020. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát azért én ilyen durva dolgokat nem akarok.
2020. szept. 7. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Maradjunk annyiban hogy szánalmas.
2020. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. szept. 7. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem baj. Én is élvezem, ha behódolhatok arra érdemes hölgyeknek behódolhatok. Ennek érdekében fejlesztem a nők iránti tiszteletemet és megbecsülésemet.
2020. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Miért? Ezt most komolyan kérdezed? Egyrészt mert semmi hasznod belőle, másrészt pedig egy igazi férfinak büszkesége, és méltósága van. Azt az energiát kellene átadnod neki, hogy örülhet hogy egyáltalán szóba állsz vele. Tudod eredetileg a nő lett teremtve a férfinak. Sajnos te és a magadfajta "férfi" mindent elkövet annak érdekében hogy tönkremenjen a társadalom. Aztán még ti siránkoztok hogy miért olyan beképzeltek, nagyképűek a mai nők. Na vajon miért?!
2020. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
A nők 95%-nál ez a szánalmas kategória. Gondold át.
2020. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ha csak a sexben akarom? Néha? Hogy parancsolgasson.
2020. szept. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!