Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi baja van azzal egyes (! )...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van azzal egyes (! ) nőknek, ha egy férfi ki szeretné próbálni az anált, de nem erőlteti senkire?

Figyelt kérdés
Én kiszeretném egyszer, persze nem halok bele, ha nem sikerűl... A lényeg, ha megemlítem egy nőnek akkor rögtön perverz, beteg, vagy homoszexuális leszek! Pedig mindig hagsúllyozom, ha Ő nem szeretné akkor nem kell.

2015. júl. 20. 17:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom van egy "enyhe" túlzás az állításodban.
2015. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nemhiszem... Vagy mire gondolsz?
2015. júl. 20. 17:25
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom, hogy te csak ilyen nőket fogsz ki.
2015. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy nagyon jó kérdés, én nőként nem értem, hogy mi baj van ezzel. Egyszerű a képlet, ha valaki akarja akkor csinálja, ha nem akkor nem. De itt már olyat is olvastam, hogy végbélrákod lesz tőle. Na, ilyen, mikor csak fogom a fejem és várom, hogy mikor nyögi be valaki, hogy emellett még zöld is lesz a bőröm.
2015. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Vicces mennyi ilyen kérdés van. Ez a két gyöngyszemem az utóbbi időből:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

Az a baja ezeknek a nőknek, hogy beszűkült a gondolkozásuk (nem is nevezhető annak így igazából), olyanok mint a bányalovak, van egy kialakult elképzelésük a dologról és makacsul ragaszkodnak hozzá. Meg se hallják, hogy a másik mit mond, még a legszelídebb kommentelőt is elküldik melegebb éghajlatra, mert ők annyira nagy nők. Meg se próbálják értelmezni, amit a másik mond, ha nem értenek vele együtt szóról-szóra, akkor mehet a kukába az adott valaki véleménye. Lehet akármilyen finoman, közönségesen, kedvesen, vagy épp ellenséges stílusban fogalmazni, a lényeg: nekik tök mindegy. Rossz és kész - kb. ennyi a logika az érvelésükben. Ostobák és kész - erre ennyi a válaszom. Szerintem nem vagy se perverz, se beteg, se homoszexuális és megértelek - annak ellenére(!), hogy én sosem csinálnám. Na, ezt hívják szövegértésnek és toleranciának, de manapság ezek már szuper erők.

2015. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%
Te fogod ki a prűd csajokat. :D
2015. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a pont!

Am nem éppen nevezhetőek prűdnek, a legtöbb csaj akiv voltam azt szerette ha durva vagyok az ágyba (fenekelés, hajhúzás, akár fojtogatás), ami meg tőlem áll elég távol, de én meg tettem nekik. A lényeg, hogy elég perverzek voltak szal tényleg nem értem.

2015. júl. 20. 18:03
 8/30 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Azért van ezzel bajuk, mert félnek, hogy emiatt elhagyod őket, mert valamiért nem elég az, amit nyújtanak. Nálam kicsit viccesebb sztori volt: szeretem a körömpörköltöt, mostani kedvesem pedig nem, sőt mikor előszőr szóba került, kijelentette, hogy megfőzni sem fogja Nekem. Estére meg sírvafakadt, hogy biztos elhagyom emiatt. Mondtam Neki, hogy mostanság úgyis megfőzi édesanyám, ha meg már Ő nem, majd megtanulom Én, és megfőzöm magamnak. Ilyesmi a női gondolkodás/logika, ne agyalj rajta. Amúgy lehet, hogy csak rossz tapasztalataik voltak korábban, és emiatt reagálnak így.
2015. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%
#8: Ez jaj, de aranyos. :D
2015. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Joe.38 ***** válasza:
6%
Elöttem szóló körömpörköltes jól làtja a lènyeget. Nőknèl ne keress logikàt nemik az nincs. Ők èrzelmi lènyek. Nem tapasztaltad a nők nem.èrvelnek ès alà tàmasztanak - hisztiznek e helyett. 10 nőből 1 szereti az analt 2 meg bele megy tehàt 7 elutasit minden agya szerinti vàltozatossàgot. Azaz 100 bol 10 szereti. Ergo ha peched van kifogsz 70 et ès mind elutasito e tèren is. Keress tudatosan!
2015. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!